Lexis Language School

Avustralya / Sunshine Coast / Merkeze Uzaklık 7 Km

Konaklama
Aile Yanı /
Konaklama Aile Yanı /

Lexis Language School, Avustralya'nın Sunshine Coast şehrinde olduğu gibi; yine aynı ülkede yer alan Brisbane, Byron Bay, Perth ve Noosa gibi şehirlerinde de aynı kalite ve hizmetle eğitim vermeye devam etmekte olan köklü dil okulları arasındadır.

Sunulan Programlar

Genel İngilizce(yarı zamanlı-tam zamanlı)

Tıp Profesyonelleri için İngilizce / OET

IELTS Hazırlığı

Cambridge İngilizce - CAE

Cambridge English First - FCE

English in Action 
İmkanlar

Sunshine Coast , en önemli öğrenim merkezlerinden biridir. Üç katlı kampüse sahip çeşitli çalışma kaynaklarına,eğlence tesislerine, etkileyici manzaraya sahip olan okul; Maroochy plajına sadece birkaç dakikalık uzaklıkta yer alır. Modern şekilde düzenlenmiş binada 11 adet derslik ve her derslikte You-Tube / Netflix / Apps erişimi olan Akıllı TV'lerle beraber; bilgisayar laboratuarları, ücretsiz internet erişimi, öğrencilerin her türlü sorusuna yanıt verebilecek destek masası, tam donanımlı öğrenci mutfağı, her katta bulunun okyanus manzaralı balkonlar ve öğrenci salonları eşlik etmektedir.


Sosyal İmkanlar

Başta su sporları olmak üzere öğrenciler için kültürel geziler düzenlenmekte olup; öğleden sonra atölye çalışmaları ve çeşitli aktiviteler ile kendilerini geliştirebileceği seçenekler sunulmaktadır. 'Lexis Work Shop' ile yarı zamanlı iş fırsatlarından yararlanmalarını sağlayacak beceri programı da öğrencileri beklemektedir. Okulun etrafında ise kafeler, sinemalar, alışveriş mağazaları ve otobüs terminali bulunmaktadır.


Konaklama

Konaklama olarak ise Avustralya'nın aile yapısını tanımaya olanak veren aile yanı konaklama olabileceği gibi, okula bisikletle ya da yürüme mesafesinde bulunan öğrenci evleri seçeneği de sunulmaktadır.


Lexis Language School Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita