Lewis School of English

İngiltere / Southampton / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Dili Konaklama
17+ ingilizce Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 17+
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

Lewis School of English, 1976 yılından bu tarafa her yıl 50’den fazla ülkeden gelen misafirlerini samimi bir atmosfere sokarak dil eğitimlerini istedikleri seviyeye getirmelerini sağlayıp, gereken tüm ihtiyaçlarını kusursuz bir şekilde gidermektedirler.


Sunulan Programlar

Genel İngilizce

Akademik İngilizce

Akşam Dersleri

IELTS Hazırlık (Sınıflar maksimum 3 kişilik) 

Birebir İngilizce

İş İngilizcesi

Öğleden sonra Dersleri

Üniversiteye Hazırlıkİmkanlar

Okul Southampton şehir merkezinde 18.yüzyıldan kalma tarihi binaların arasında, güzel bir parkın karşısında konumlanmıştır. Öğrencilerine kusursuz bir hizmet sunabilmek adına bünyelerinde maksimum 12 kişilik 16 sınıf, öğrenci merkezi, bilgisayar odası, kütüphane, kahve odası, mutfak, oyun odası, masa tenisi, ücretsiz internet erişimi ve bahçe vardır. 


Sosyal İmkanlar

Dil eğitiminin yanı sıra sosyal ve kültürel gelişimi de önemseyen okul, şehir içi ve şehir dışı turların yanı sıra farklı aktiviteler de düzenlemektedir. Pub geceleri, barbekü partileri, sinema ve tiyatro gezileri, restoranlarda düzenlenen yemek akşamları, özel gün kutlamaları gece etkinliklerinden bazılarıdır. İkindi çayı, sanat ve el sanatları dersi, aşçılık, masa oyunları, piknik ve cazibe merkezi ziyaretleri, futbol, badminton, bisiklet, mini golf, binicilik, go-kart, paintball gibi gündüz ve spor etkinlikleri de mevcuttur.

Sosyal eğlencelerin yanı sıra ücretsiz konuşma kulüpleri, gramer kliniği, rehberli çalışma oturumu gibi dil eğitiminizi destekleyecek etkinliklere de katılabilirsiniz.


Konaklama

Okul öğrencilerine aile yanında konaklama ya da yurt seçeneklerini sunmaktadır.


Lewis School of English Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita