LAL Language Centres

İngiltere / Devon,Exeter / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Konaklama
16+ Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16+
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1980 yılından beri faaliyette olan LAL Language Centers öğrencilerine yüksek kalitede eğitim ve eğlence, aktivite programları sunmaktadır. Lal Language Centers’ın İngilizce dil eğitimi için, İngiltere, Amerika, Güney Afrika’da farklı farklı illerdeki merkezlerinde, Kanada ve İrlanda’da ise partner kurumlarında hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda, İspanya’da 6 farklı şubede bulunan partner kurumu ile Fransa’da  ise 5 merkezde hizmet sunan partner okulları ile kalitesini her geçen gün daha da yükseltmektedir.


Sunulan Programlar:


General English

Intensive English

Business English

Academic English

Work and Study

IELTS Prep

Cambridge Exam

Academic Year and Semester

Teacher Training

One-to-one

Diploma

CELTA

DELTAİmkanlar

LAL Language Centres'ın Torbay merkezi 1984 yılında Paignton bölgesinde kurulmuştur Okul şehir merkezine 10 dakika, Torbay sahiline  15 dakika yürüme mesafesindedir.  Mağazalar ve postane 2 dakikalık mesafededir. Torbay; uzayıp giden kumsalı, denizi, mağazaları, müzeleri, kafeleri, kulüpleri, barları, yemyeşil doğası, kayalıkları ve sörf yapılabilen kıyıları ile şirin sahil kasabasıdır. Okulda tam donanımlı 30’dan fazla sınıfta  maksimum 15 kişilik gruplar halinde İngilizce dil eğitimi görülmektedir. Okul binasında ayrıca, bilgisayarların bulunduğu çalışma odası, ücretsiz kablosuz internet erişimi, kitapçı, öğrenci salonu, kafeterya, bahçe ve yürüyüş alanı bulunmaktadır.  Ulaşım toplu taşıma vasıtalarıyla yapılmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Hoşgeldin Partisi, Jazz gecesi, Lasertag, Kent’s Cavern gezisi, Pub turu, ayrıca Living Coasts, Kents Cavern (tarihi mağaralar), Exeter, Dartmouth, Dartmoor, Tekne ile Brixham turu, Battlefield Live, Woodlands Macera Parkı, Pirate Golf, Buz Pateni, Sinema, Bowling, Chine Blue ve Dartington gibi yarım gün gezileri ve aktiviteleri, Bath, Tingel & Bude, Eden Project, Plymouth ve Ulusal Akvaryum, , Land's End, Mini Olimpiyatlar, Splashdown Su Parkı,Paignton Hayvanat Bahçesi gibi tam gün gezileri yapılmaktadır.


Konaklama

LAL Language Centres'ın Torbay, Aile Yanında konaklama, Öğrenci Evleri, Hotel gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


LAL Language Centres Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita