LAL Language Centres

İngiltere / Londra / Merkeze Uzaklık 15 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16+ 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16+
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1980 yılından beri faaliyette olan LAL Language Centres, öğrencilerine yüksek kalitede eğitim ve eğlence, aktivite programları sunmaktadır. LAL Language Centres’ın İngilizce dil eğitimi için, İngiltere, Amerika, Güney Afrika’da farklı şehirlerde merkezlerinde, Kanada ve İrlanda’da ise partner kurumlarında hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda, İspanya’da 6 farklı şubede bulunan partner kurumu ile Fransa’da  ise 5 merkezde hizmet sunan partner okulları ile kalitesini her geçen gün daha da yükseltmektedir.İmkanlar

LAL Dil Okulu Twickenham' da, Richmond, Thames bölgesinde bulunmaktadır. Londra' ya trenle 25 dakikalık mesafededir. Butikler, restoranlar ve barlar, kafeler şehrin merkezinde okula erişimi kolay yerlerde bulunmaktadır. Rugby Futbol Federasyonu ve Twickhenham stadyumuna yakın mesafededir. Londra’da gelişmiş toplu taşıma sistemi ile her yere ulaşım kolayca sağlanmaktadır. Okulda tam donanımlı modern 12 derslikte, 12 kişilik gruplar halinde İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okulda ayrıca, interaktif beyaz yazı tahtası, projeksiyon makinesi, Wifi, İnternet erişimli bilgisayar odası, Kütüphane, öğrenci salonu ve yiyecek-içecek otomatları gibi olanakları vardır.


Sosyal İmkanlar

The London Eye, Borough Market, Tower of London, Canary Wharf, O2 Arena, Oxford Street'de alışveriş, Royal Observatory'a geziler gibi faaliyetleri vardır.


Konaklama

Okul öğrencilerine; Aile yanı konaklama, yurt konaklaması, öğrenci rezidansları, otel, gibi çeşitli konaklama seçenekleri sunmaktadır.


LAL Language Centres Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita