L'Italiano Porticando

İtalya / Torino / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Konaklama
17 Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /
Yaş Aralığı 17
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /

Scuola Di Italiano, 2005 yılında İtalya’nın Torina bölgesinde kurulmuştur. Okulun adı zaten onun eğitim felsefesini temsil ediyor: "İtalyanların Turin portiklerinin altında gezinmesini araştırın. "Okul öğrencinin iletişim becerilerini hedefler. Bu yüzden İtalyanca ilk günden itibaren okulda konuşulan tek dildir. Tüm öğretmenler, yabancılara İtalyanca öğretmek konusunda uzmandırlar ve bu nedenle dil boşluklarını doldurmak veya öğrencilerle iletişim kurmak için başka dilleri kullanmaya gerek yoktur. Temel olarak okul tarafından geliştirilen öğretim materyalleri, özgür konuşmayı teşvik etmek ve gerçek iletişim durumlarını simüle etmek için seçilir ve yaratılır.

Sunulan Programlar
Standart Kurs
CILS Sınavına Hazırlık Kursu
Bireysel / Grup Kurslar
Üniversite Öğrencileri / Şirketler / 50 + yaş için Kurslar
Kültürel Kurslar, Şarap Tadımı ve Yemek Dersleri
Konuya Özel Kurslar


İmkanlar

Scula Di İtaliano-Torino,İtalya Torino’da şehrin tarihi merkezi Quadrilatero Romano'da, 18. yüzyıldan kalma güzel bir binada konumlanmıştır. En önemli meydanların tren istasyonlarının yanında ve Torino'nun kalbi olan Piazza Castello'dan sadece iki dakikalık mesafededir. Okulda aydınlık ihtiyaç duyulan her materyallerin bulunduğu sınıflarda İtalyanca dil eğitimi verilmektedir. Okulda ayrıca, ücretsiz internet erişimi, wi-fi, kitap, gazete ve dergiler, sözlükler, CD'ler ve DVDler, eğitim alanı, dinlenme salonu olanakları vardır. Türkiye’den Torina’ya direkt uçuşlar gerçekleştirilmekte, aynı zamanda Mliano’dan da aktarma yapılabilmektedir. 


Sosyal İmkanlar

Yemek pişirme dersleri, şarap tadımı, şehir ziyaretleri ve müzeler, dağ gezileri, Ulusal Sinema Müzesi, Otomobil Müzesi, Palazzo Carignano’yu,  Mısır müzesi, Torino Katedrali’ni,  Juventus Stadyumu gezileri faaliyetlerine katılabilirsiniz.


Konaklama

Scula Di İtaliano-Torino kendisini seçen öğrencilere; Otel, daire, öğrenci evi ve aile yanı konaklaması sunmaktadır. Ayrıca,  grupla katılım yapan öğrencilerine çiftlik evi seçeneğini sunmaktadır.


L'Italiano Porticando Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita