Kings Education

İngiltere / Oxford / Merkeze Uzaklık 2 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16+ 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16+
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

Kings Education, bir çok ülkede ve şehirde yıllardır verdiği kusursuz eğitim ile öğrencilerini daima hedeflerine ulaştırmış, onları ülkelerine memnun göndermişlerdir. Onların kişisel gelişim, başarı ve ihtiyaçlarını ön planda tuttukları bir prensip belirlemişlerdir. 


Sunulan Programlar

Genel İngilizce

İş İngilizcesi

Sınav Hazırlık Kursları : Cambridge (CAE,FCE), IELTS

Profesyoneller için İngilizce

Birebir Kurslar

Akademik Hazırlık Kurslarıİmkanlar

Şehir merkezindeki St.Michaels ve merkeze 20 dakikalık mesafedeki St.Josephs isimli binalarda hizmet vermektedirler. St.Michales’in bünyesinde 10 geniş sınıf, interaktif yazı tahtaları, bilgisayarlı öğrenme merkezi, öğrenci salonu, ücretsiz kablosuz internet mevcuttur. Alfred Caddesindeki ek binasında ise 5 adet sınıf, tam donanımlı sanat stüdyosu, konferans salonu, interaktif yazı tahtaları, öğrenci salonu ve kablosuz internet erişimi vardır. St.Josephs’in bünyesinde ise donanımlı geniş sınıflar, bilgisayarlı öğrenme merkezi, bireysel eğitim merkezi, kütüphane, bilim laboratuarı, ücretsiz internet erişimi, büyük bir kafeterya ve veranda vardır.


Sosyal İmkanlar

Öğrencilerinin sosyal yaşantılarına katkıda bulunmak ve dil eğitimlerini geliştirmek adına çok çeşitli organizasyonlar düzenlenmektedir. Futbol, hayvanat bahçesi, çeşitli partiler, şehir içi ve şehir dışı gezileri bunlardan bazılarıdır.


Konaklama

Okul öğrencilerine konaklama adına aile yanı, apart ya da yurt seçeneklerini sunmaktadır.


Kings Education Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita