Kings Education

İngiltere / Londra / Merkeze Uzaklık 16 Km

Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
24 Hafta ingilizce Yurt /
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Yurt /

1957’de Frederick King tarafından kurulan Kings Education dil okulu, Amerika ve İngiltere’de uzun yıllardır hizmet veren bir kurumdur. Kings Education, Amerika Birleşik Devletlerinde iki merkezde hizmet vermektedir. Bunlardan ilki Los Angeles’daki  Hollywood Bulvarında, ikincisi ise Boston şehrinde, Pine Manor College Kampüsü içerisindedir. Genel İngilizce haricinde Amerika’da Pathway programları ELT öğrencileri tarafından tercih edilmektedir. Kings ayrıca İngiltere’de üniversite hazırlık kursları, Amerika'da Pathway programlarıyla, öğrencileri seçkin üniversitelere hazırlama konusunda da uzmandır. İmkanlar

Kings London, Londra’nın güney-doğusunda, yeşillikler içindeki Beckenham bölgesinde bulunmaktadır. Tren ile şehir merkezine sadece 20 dakika uzaklıktadır. Spor merkezi, kütüphane ve sanat merkezine ve yürüyerek sadece 2 dakika uzaklıktaki okul binasından, İngiltere'nin en büyük alışveriş merkezlerinden birine de otobüsle kısa sürede  ulaşılabilir. Okulda modern ve tam donanımlı 10 kişilikten 16 kişiliğe kadar 18 adet sınıfta İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında, bahçe, kafeterya ve ücretsiz internet erişiminin de olduğu bir bilgisayar laboratuvarı, mutfak, oyun alanları bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Okul, yüzme havuzu, dans stüdyosu, sağlık ve güzellik merkezi, spor salonu bulunan bir merkezin hemen karşısındadır. Öğrenciler bu merkezden faydalanabilmektedir. Ayrıca okulun büyük bahçesinde masa tenisi ve farklı birçok sportif etkinlik için olanak mevcuttur.


Konaklama

Kings Education öğrencilerine, aile yanı konaklama, öğrenci evlerinde konaklama veya yurt konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


Kings Education Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita