Kings Education

İngiltere / Bournemouth / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16+ 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16+
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

Kings Education Dil Okulları, yaklaşık 60 yıldır dünyanın dört bir tarafından gelen öğrencilerine kusursuz hizmet kalitesiyle üniversite hazırlık ve İngilizce dil eğitimi vermeye devam ediyor.


Sunulan Programlar

Genel İngilizce

Sınav Hazırlık Kursları : TOEFL, IELTS, SAT, GRE, GMAT, Cambridge (CAE, FCA)

Üniversiteye giriş için ingilizce

İngilizce yaz programları

English Plus Kurslarıİmkanlar

Şehir merkezine sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde olan okul, sahile yakın çekici bir yerleşim bölgesinde, geniş bir bahçe içerisinde yan yana şık iki binadan oluşmaktadır. Kings Education, her bireyin ihtiyaç ve yeteneklerinin farklı olduğu bilinci ile öğrencilerinin başarılı sonuçlar elde edebilmesi adına küçük sınıflarda eğitim ile kişiye özel destek vermektedir. Bireylerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri adına ferah sınıfları, televizyon odası, bilgisayar odası, kütüphane, basketbol ve voleybol sahası, masa tenisi alanı, çalışma salonu, konferans salonu, bahçe ve teras  gibi imkanları vardır.


Sosyal İmkanlar

Düzenledikleri çeşitli etkinlik ve gezilerle de öğrencilerinin sosyal yaşantılarına katkıda bulunmayı, bu sayede dil eğitimlerini geliştirebilmelerini ve İngiliz kültürünü tanımalarını hedeflemektedirler. Sosyal program takvimleri oldukça çeşitli ve zengindir. 


Konaklama

Okul konaklama adına öğrencilerini seçtikleri ailelerin yanına ya da yurtlara yerleştirmektedir.


Kings Education Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita