Kings Education

İngiltere / Brighton / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
15+ 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 15+
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

Kings Education 2017 yılında faaliyete giren, Brighton şehrindeki binalarıyla öğrencilerinin hayatlarına yön vermeleri ve geniş fikirli seçimler yapabilmelerine yardımcı olmak, kişisel başarı ve öğrenim sürelerinin sonunda en iyi başarıyı elde etmelerini sağlamak için sürekli çalışmaktadırlar.

Sunulan Programlar

Genel İngilizce

Sınav Hazırlık Kursları : Cambridge (FCE, CAE), IELTS

Akademik Hazırlık Kursları : Advanced Level, International Business

Profesyoneller için İngilizce Kursları : Business and Digital Media, English, One-to-Oneİmkanlar

Hareketli Londra Yolu bölgesinde, ana tren istasyonu ve şehir merkezine 15 dakika yürüme mesafesinde bulunan okul Brighton’ın kuzeyinde bulunmaktadır. Öğrencilerinin en iyi şekilde hizmet alabilmeleri adına aydınlık ve ferah sınıfları, kütüphaneleri, interaktif yazı tahtaları, bilim laboratuvarı, sanat ve tasarım stüdyosu, bilgisayar öğrenme merkezi, ücretsiz kablosuz internet ve kafeterya ile yemek alanları mevcuttur.


Sosyal İmkanlar

Aynı zamanda sosyal yaşantılarına katkıda bulanabilmek ve bulundukları bölgenin kültür ve dilini çok daha iyi kavrayabilmeleri için çeşitli aktiviteler yapılmakta, etkinlikler düzenlenmektedir. Öğrenciler okulun konumunun kolaylığından ötürü istedikleri zaman çevredeki görülmesi gereken yapıları ziyaret edebilir, tiyatro, sinema gibi farklı etkinliklere katılabilir veya herhangi bir kafede arkadaşlarıyla oturup vakit geçirebilirler.


Konaklama

Okul öğrencilerini kendi kampüsünde bulunan yurtlara ya da okulun tayin ettiği ailelerin yanına yerleştirmektedir. 


Kings Education Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita