Kaplan International Colleges

Amerika / San Diego / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

KAPLAN INTERNATIONAL 1930 yılından beri kaliteli İngilizce eğitimi vermektedir. Birleşik Krallık(UK), İrlanda, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’da olmak üzere 47 adet şubesinde İngilizce dil eğitimi ve Üniversiteye hazırlık veren okulları bulunmaktadır. Kaplan  okulları, modern tesislere ve bulundukları bölgenin kültürel, sosyal ve tarihi etkinliklerine kolay erişim sunmaktadır. Bugün Kaplan International dendiğinde ‘eğitimde çeşitlilik, akademik bütünlük ve teknolojik yenilik’ akla gelmektedir. Yoğunlaştırılmış dil eğitiminden, üniversite hazırlık ve staj programları gibi aralarından istediğinizi seçebileceğiniz çeşitli kurslar bulunmaktadır.

Sunulan Programlar
Yoğun İngilizce Kursu
Genel İngilizce Kursu
Tatilde İngilizce Kursu
Genel Akademik Yıl
Yoğun Akademik Sömestir (5 aylık / 6 aylık )
Yoğun Akademik Yıl Programı
Genel Akademik Sömestir (5 aylık / 6 aylık)
İş İngilizcesi Kursu
Cambridge CAE Sınavına Hazırlık Kursu
Cambridge FCE Sınav Hazırlık Kursu
GMAT, TOEFL VE GRE Sınavına Hazırlık Kursu


İmkanlar

Kaplan Aspect San Diego şubesi  San Diego ‘nun La Jolla bölgesinde konumlanmıştır. La Jolla'nın harika plajlarına 5 dakika uzaklıkta olan Kaplan San Diego okulu, deneyimli öğretmenleri ve profesyonel ekibiyle sizlere sadece İngilizce öğretmekle kalmayıp, bu güzel şehri de yaşayacak alternatifler sunuyor. Şehir merkezine 15 dakikalık bir konumda olan okul, kafelere restoranlara, mağazalara, sahile yürüme mesafesindedir. Modern bir binası bulunan Kaplan Aspect okulunda modern teknolojiyle döşenmiş sınıflarda 12 azami 15 kişilik gruplar halinde eğitim verilmektedir. Öğrenciler, ücretsiz internet erişimine, tam donanımlı multimedya merkezine ve rahat öğrenci salonu imkanlarına sahiptir. Resmi TOEIC sınav merkezidir. Ayrıca San Diego’daki okulumuz yüzme havuzu, spa, sauna, barbekü ve 24 saat tenis ve basketbol kortlarına erişim gibi olanaklara sahiptir. Ulaşım toplu taşıma araçlarıyla kolaydır.


Sosyal İmkanlar

Kaplan San Diego,Sea World ve San Diego Hayvanat Bahçesi' ne günlük geziler, Los Angeles ya da Las Vegas' ta hafta sonları, Limanda tekne gezileri, Yakındaki üzüm bağlarında şarap tatma, Gaslamp Bölgesi' nde geçen akşamlar, Spor etkinlikleri ve barbekü partileri  gibi etkinlikler sunmaktadır. Ayrıca, La Jolla’nın sahillerinde güneşlenip sörf yapabilirsiniz. Tenis, beyzbol oynamayı Sörf gibi yeni bir su sporu öğrenebilirsiniz. Müzik gruplarını izleyebilirsiniz. Hayvanat bahçesini ve ünlü akvaryumu ziyaret edebilirsiniz.


Konaklama

Kaplan Sandiago kendisini seçen öğrencilerine, aile yanı konaklaması, yurt konaklaması, öğrenci apartmanları gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


Kaplan International Colleges Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita