Kaplan International Colleges

Kanada / Vancouver / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1930 yılından beri kaliteli İngilizce dil eğitimi veren KAPLAN INTERNATIONAL okullar zincirinin Birleşik Krallık(UK), İrlanda, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’da olmak üzere 47 adet şubesi bulunur. Okullarında İngilizce dil eğitimi ve Üniversiteye hazırlık kursları verilmektedir. Kaplan  okulları, modern tesislere ve bulundukları bölgenin kültürel, sosyal ve tarihi etkinliklerine kolay erişim sunmaktadır. Bugün Kaplan International dendiğinde ‘eğitimde çeşitlilik, akademik bütünlük ve teknolojik yenilik’ akla gelmektedir. Yoğunlaştırılmış dil eğitiminden, üniversite hazırlık ve staj programları gibi aralarından istediğinizi seçebileceğiniz çeşitli kurslar bulunmaktadır

Sunulan Programlar
Yoğun İngilizce Kursu
Genel İngilizce Kursu
Tatilde İngilizce Kursu
Genel Akademik Yıl
Yoğun Akademik Sömestir (5 aylık / 6 aylık )
Yoğun Akademik Yıl Programı
Genel Akademik Sömestir (5 aylık / 6 aylık )
İş İngilizcesi Kursu
IELTS Sınavına Hazırlık Kursu - Yoğun
TOEFL Sınavına Hazırlık Kursu
Cambridge Sınavına Hazırlık Kursu (10 haftalık / 12 haftalık)


İmkanlar

Kaplan International English Vancouver Dil Okulu, British Columbia’nın şehir merkezinde  konumlanmıştır.1988 yılından beri karşılıklı 2 kampüsü bulunan modern binalarda kaliteli İngilizce dil eğitimi vermektedir..  Alışveriş merkezi olan Robson caddesine çok yakın br mesafededir. Aynı zamanda Plajlara yaklaşık on beş dakika ve Stanley Park'a, kayak merkezlerine yaklaşık 20 dakikada ulaşabilirsiniz. Ana Skytrain istasyonundan iki blok uzaklıktadır. Bu sayede kolay ve rahat ulaşım sağlanmaktadır. Okul Binasında interaktif tahtalarla döşenmiş aydınlık dersliklerde eğitim yapılmaktadır.Ayrıca  dinlenme odaları, internet erişimli bilgisayar laboratuvarları, kütüphane ve kafeterya ,açık bahçe, öğrenme materyalleri, IELTS, Cambridge, TOEFL ve IBT sınav merkezlerive yazılım koleksiyonu,tv li salon,kablosuz internet imkanları bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Kaplan Vancouver öğrencilere bazı aktivitelerde sunmaktadır. Yetenek gösterisi, Stanley Park'ta bisiklet turu, Vancouver Aquarium, Spor günü, Deep Cove'a gezi, Whistler kayak gezisi, Lynne Vadisine gezi,Victoria'ya günlük gezi, hafta sonları gezileri ve daha fazlası. Okulda ve tüm organize gezilerde İngilizce konuşulmaktadır.


Konaklama

Kaplan Vancouver kendisini seçen öğrencilere konaklama seçenekleride sunmaktadır. Aile yanında konaklama, Öğrenci evleri,Ö ğrenci yurtları gibi seçeneklerden birini seçebilirsiniz.


Kaplan International Colleges Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita