Kaplan International Colleges

Kanada / Toronto / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

KAPLAN INTERNATIONAL 1930 yılından beri kaliteli İngilizce eğitimi vermektedir. Birleşik Krallık(UK), İrlanda, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’da olmak üzere 47 adet şubesinde İngilizce dil eğitimi ve Üniversiteye hazırlık veren okulları bulunmaktadır. Kaplan  okulları, modern tesislere ve bulundukları bölgenin kültürel, sosyal ve tarihi etkinliklerine kolay erişim sunmaktadır. Bugün Kaplan International dendiğinde ‘eğitimde çeşitlilik, akademik bütünlük ve teknolojik yenilik’ akla gelmektedir. Yoğunlaştırılmış dil eğitiminden, üniversite hazırlık ve staj programları gibi aralarından istediğinizi seçebileceğiniz çeşitli kurslar bulunmaktadır.

Sunulan Programlar
Yoğun İngilizce Kursu
Genel İngilizce Kursu
Tatilde İngilizce Kursu
Genel Akademik Yıl
Yoğun Akademik Sömestir (5 aylık / 6 aylık )
Yoğun Akademik Yıl Programı
Genel Akademik Sömestir (5 aylık / 6 aylık)
 İş İngilizcesi Kursu
 IELTS Sınavına Hazırlık Kursu - Yoğun
TOEFL Sınavına Hazırlık Kursu
Cambridge Sınavına Hazırlık Kursu ( 5 haftalık / 10 haftalık / 12 haftalık)


İmkanlar

Eski ismiyle PLI (Pacific Language Institute) artık dünyanın en büyük dil okulu zincirlerinden birisi olan Kaplan International Colleges’ın bir parçası olan Kaplan Toronto şubesi, 1988 yılından beri Toronto’nun şehir merkezinde İngilizce dil eğitimi vermeye devam etmektedir.St. Lawrence yiyecek pazarı, eğlence merkezi Entertainment District, Eaton Centre alışveriş merkezine SkyDome ve CN Tower’a birkaç dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. Modern ve şık bir binada eğitim vermekte olan okulda, tüm sınıflar Smartboards gibi en iyi öğrenme materyalleri ve multimedya araçlarıyla tam olarak donatılmıştır. Ayrıca öğrenci dinlenme odaları, multimedya merkezleri, bilgisayar laboratuvarı, öğrenci salonu, çalışma odası, kütüphane gibi donanımlar bulunmaktadır. Kaplan Toronto, Union İstasyonu, ana metro ve tramway hattının bir kaç blok ötesindedir. Ulaşım rahat ve sorunsuzdur.


Sosyal İmkanlar

Kaplan Toronto öğrencilerine boş zamanlarını değerlendirecek, dil becerilerini geliştirecek bazı aktiviteler de sunmaktadır. Kültürel ziyaretler, sporlar, hafta sonu gezileri, Hayvanat bahçesine gezi, hafta sonları çevre bölgelere geziler gibi aktivite programları düzenlenmekte.


Konaklama

Kaplan Toronto öğrencilerine aile yanı konaklama, Öğrenci evi  konaklaması, seçeneklerini sunmaktadır.


Kaplan International Colleges Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita