Kaplan International Colleges

İngiltere / Devon,Exeter / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

KAPLAN INTERNATIONAL 1930 yılından beri  kaliteli İngilizce eğitimi vermektedir. Birleşik Krallık(UK), İrlanda, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’da olmak üzere 47 adet şubesinde İngilizce dil eğitimi ve Üniversiteye hazırlık veren okulları bulunmaktadır. Kaplan  okulları, modern tesislere ve bulundukları bölgenin kültürel, sosyal ve tarihi etkinliklerine kolay erişim sunmaktadır. Bugün Kaplan International dendiğinde ‘eğitimde çeşitlilik, akademik bütünlük ve teknolojik yenilik’ akla gelmektedir. Yoğunlaştırılmış dil eğitiminden, üniversite hazırlık ve staj programları gibi aralarından istediğinizi seçebileceğiniz çeşitli kurslar bulunmaktadır.

Sunulan Programlar
Kısa Dönem Kurslar :
Genel İngilizce
Yoğun İngilizce,
Tatilde İngilizce Kursu
Uzun Dönem Kurslar:
Genel Akademik Yıl
Yoğun Akademik Sömestr - 5 ay
Yoğun Akademik Sömestr - 6 ay
Yoğun Akademik Yıl
İş İngilizcesi
IELTS Sınav Hazırlık kursu


İmkanlar

Kaplan İnternational Celleges –Torbay, şehir merkezine 3 dakika uzaklıktadır ve mükemmel eğitim olanaklarına sahiptir. Kampüs içinde bahçe ve yüzme havuzu bulunmaktadır. Okul içinde sıcak yemekler veren bir kafeterya bulunur. Marina ve yatları, güzel plajları okula yakın mesafededir. Toplu taşıma vasıtalarıyla ulaşım kolay olmaktadır. İleri teknoloji medya içerikleri ile destekli interaktif beyaz tahtalar la donanmış dersliklerde 10 kişilik gruplar halinde İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında tam donanımlı çalışma odaları, İnteraktif yazı tahtaları ve klimalı sınıflar, kablosuz internet erişimi,bilgisayar odası, öğrenci kafesi, açık yüzme havuzu ve bahçe bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Oryantasyon, akşam yemeği, şehir turu, bowling, sinema, öğrenci partileri, feribot turu, Plymouth ve Exeter seyahati gibi aktiviteler planlanmaktadır. Ayrıca, Sahilde gezinti ve sörf dersleri, Açık yüzme havuzu, Dartmoor Milli Parkı'na hafta sonu gezisi, Çok sayıda Yerel dükkan ve restoranlar, Yerel yat kulübünü ziyaret, Paignton hayvanat bahçesi, Dev akvaryum gibi gezilecek yerleri gezebilirsiniz.


Konaklama

Kaplan İnternational Celleges –Torbay kendisini seçen öğrencilerine Aile yanı konaklaması, Öğrenci yurtları, Öğrenci rezidansları gibi  konaklama seçenekleri sunmaktadır.


Kaplan International Colleges Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita