Kaplan International Colleges

Amerika / Seattle / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
17 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 17
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

KAPLAN INTERNATIONAL 1930 yılından beri kaliteli İngilizce eğitimi vermektedir. Birleşik Krallık(UK), İrlanda, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’da olmak üzere 47 adet şubesinde İngilizce dil Eğitimi ve Üniversiteye hazırlık veren okulları bulunmaktadır. Kaplan  okulları, modern tesislere ve bulundukları bölgenin kültürel, sosyal ve tarihi etkinliklerine kolay erişim sunmaktadır. Bugün Kaplan International dendiğinde ‘eğitimde çeşitlilik, akademik bütünlük ve teknolojik yenilik’ akla gelmektedir. Yoğunlaştırılmış dil eğitiminden, üniversite hazırlık ve staj programları gibi aralarından istediğinizi seçebileceğiniz çeşitli kurslar bulunmaktadır.

Sunulan Programlar

Yoğun İngilizce Kursu

Genel İngilizce Kursu

Tatilde İngilizce Kursu 

Genel Akademik Yıl

Yoğun Akademik Sömestir (5 aylık / 6 aylık / 1 yıllık)

Akademik Sömestir (5 aylık / 6 aylık)

Genel İş İngilizcesi Kursu ( Yalnızca Seattle Downtown Kampüsünde)

GMAT, TOEFL VE GRE Sınavına Hazırlık Kursu ( Yalnızca Seattle Downtown Kampüsünde)İmkanlar

Kaplan Dil okulu, yoğun akademik bir bölgede bulunan University of Washington’dan sadece bir blok uzakta konumlanmıştır. Çevresi, sinemalar, mağazalar, hayat dolu barlar ve restoranlarla donanmıştır. Toplu taşıma vasıtalarıyla ulaşım kolaydır. Okul binası modern ve tam donanımlıdır. Tam donanımlı sınıflar da 15 kişilik gruplar halinde eğitim yapılmaktadır. Sınıflarda çeşitli dijital eğitim araçları, Sınav hazırlık yazılımları ile bilgisayar laboratuvarları, kitaplar, filmler, sesli kitaplar, sınav hazırlık materyalleri ile kütüphane, Öğrenci salonu, Washington Üniversitesi'nin spor olanaklarına erişim imkanı vardır.


Sosyal İmkanlar

Kaplan –Seattle yeni öğrenciler için hoş geldin partisi, Barbekü, Film gösterimi, Bayzbol, Whistler Canada'ya gezi, Pike Place Market, Kano, Space Needle'a gezi, Tiyatro, Boeing gezisi gibi faaliyetler sunmaktadır. Ayrıca, Seattle'in ünlü müzik mekanlarında canlı müzik dinleyebilir, Experience Music Project müzesini ziyaret edebilirsiniz. Space Needle'dan şehrin çarpıcı manzarasını seyredebilir. Columbia Kulesi'nin 73 katındaki gözlem odasını ziyaret edebilirsiniz. Dünyanın ilk Starbucks kafesinde kahve içebilir, dünyaca ünlü Pike Place pazarını gezebilir ve Westlake merkezinde alışveriş yapabilirsiniz.


Konaklama

Kaplan-Seattle kendisini seçen öğrencilerine kurs süresince ,aile yanı konaklama, öğrenci yurdu,öğrenci evleri konaklama seçenekleri sunmaktadır.


Kaplan International Colleges Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita