Kaplan International Colleges

Amerika / Portland / Merkeze Uzaklık 3 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

KAPLAN INTERNATIONAL 1930 yılından beri kaliteli İngilizce eğitimi vermektedir. Birleşik Krallık(UK), İrlanda, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’da olmak üzere 47 adet şubesinde İngilizce dil eğitimi ve Üniversiteye hazırlık veren okulları bulunmaktadır. Kaplan  okulları, modern tesislere ve bulundukları bölgenin kültürel, sosyal ve tarihi etkinliklerine kolay erişim sunmaktadır. Bugün Kaplan International dendiğinde ‘eğitimde çeşitlilik, akademik bütünlük ve teknolojik yenilik’ akla gelmektedir. Yoğunlaştırılmış dil eğitiminden, üniversite hazırlık ve staj programları gibi aralarından istediğinizi seçebileceğiniz çeşitli kurslar bulunmaktadır.

Sunulan Programlar

Yoğun İngilizce Kursu

Genel İngilizce Kursu

Tatilde İngilizce Kursu 

Genel Akademik Yıl

Yoğun Akademik Sömestir (5 aylık / 6 aylık / 1 yıllık)

Akademik Sömestir (5 aylık / 6 aylık)

GMAT, TOEFL VE GRE Sınavına Hazırlık Kursuİmkanlar

Kaplan- Portland, Oregon dil okulu şehrin merkezinde konumlanmıştır. Şehrin etrafı orman ve dağlarla kaplıdır ve Amerika ‘da ki en uzun sezona sahip kayak merkezi vardır. Okulun çevresinde pek çok yerel restoran, kafe ve alışveriş merkezi bulunmaktadır ve otobüs, metro ve tramvay durağı yalnızca birkaç dakikalık uzaklıktadır. Modern şekilde donatılmış dersliklerde 12 azami 15 kişilik gruplar halinde kaliteli İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında öğrenci salonu, geniş kütüphane ve çalışma odaları, Bilgisayar laboratuvarı ve internet erişimi bulunmaktadır. . Kaplan, Portland dil okulunda Genel İngilizce den Tatil İngilizcesine kadar öğrencilere geniş çaplı bir İngilizce eğitimi sunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Kaplan- Portland , yeni öğrenciler için hoş geldin partisi, alışveriş, şehir içinde yürüyüş, lokal publarda dart ve bilardo, Oregon kıyısına gezi, aşçılık sınıfı, film gösterimi, barbekü g,b, aktiviteler sunmaktadır. Ayrıca, Forest Park'ta yürüyüş, Rose Test bahçesinin keşfi, Lan su  Çin bahçesi gezisi ve kayak yapabilirsiniz  Pioneer Meydanı’nda ücretsiz gösterileri ve halk sanatını izleyebilirsiniz.


Konaklama

Kaplan- Portland kendisiniz tercih eden öğrencilerine, Aile yanu ve yurt konaklaması seçeneklerini sunmaktadır.


Kaplan International Colleges Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita