Kaplan International Colleges

Amerika / New York / Merkeze Uzaklık 2 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

KAPLAN INTERNATIONAL 1930 yılından beri kaliteli İngilizce eğitimi vermektedir. Birleşik Krallık(UK), İrlanda, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’da olmak üzere 47 adet şubesinde İngilizce dil Eğitimi ve Üniversiteye hazırlık veren okulları bulunmaktadır. Kaplan  okulları, modern tesislere ve bulundukları bölgenin kültürel, sosyal ve tarihi etkinliklerine kolay erişim sunmaktadır. Bugün Kaplan International dendiğinde ‘eğitimde çeşitlilik, akademik bütünlük ve teknolojik yenilik’ akla gelmektedir. Yoğunlaştırılmış dil eğitiminden, üniversite hazırlık ve staj programları gibi aralarından istediğinizi seçebileceğiniz çeşitli kurslar bulunmaktadır

Sunulan Programlar
Yoğun İngilizce Kursu
Genel İngilizce Kursu
Tatilde İngilizce Kursu
Genel Akademik Yıl
Yoğun Akademik Sömestir (5 aylık / 6 aylık )
Yoğun Akademik Yıl Programı
Genel Akademik Sömestir (5 aylık / 6 aylık)
Best of America Yoğun Akademik Yıl Programı 
Genel İş İngilizcesi Kursu
TOEFL Sınavına Hazırlık Kursu


İmkanlar

Manhattan'ın tam merkezinde dünyanın en ünlü caddelerinden birisi olan 5.Cadde'de Empire State Building'in 63. katında yer almaktadır.  Empire State Broadway, Times Meydanı ve Central Park’a yürüme mesafesindedir.. Okulda bilgisayar laboratuvarı, kablosuz internet erişimi ve grup çalışması alanlarını içeren, en gelişmiş eğitim tesisleriyle eğitim vermektedir. Bina içinde mağazalar, bankalar, kafeler bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Öğrenciler, Statue of Liberty (Özgürlük Anıtı) ve Ellis Island’a tekne gezileri; Empire State Building ve Metropolitan Museum of Art (Metropolitan Sanat Müzesi) turları; Broadway şovları; Manhattan’ın tonlarca barından birisinde akşam planı; Chinatown ve Little Italy ’de akşam yemekleri; yüzme, basketbol ve frisbee gibi spor aktivitelerine katılabilirler.


Konaklama

KAPLAN-Newyork  öğrencilerine aile yanı konaklaması, yurt konaklaması gibi konaklama alternatifleri sunmaktadır.


Kaplan International Colleges Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita