Kaplan International Colleges

Amerika / Los Angeles / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

KAPLAN INTERNATİONAL 1930 yılından beri kaliteli İngilizce eğitimi vermektedir. Birleşik Krallık(UK), İrlanda, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’da olmak üzere 47 adet şubesinde İngilizce dil eğitimi ve Üniversiteye hazırlık veren okulları bulunmaktadır. Kaplan  okulları, modern tesislere ve bulundukları bölgenin kültürel, sosyal ve tarihi etkinliklerine kolay erişim sunmaktadır. Bugün Kaplan International dendiğinde ‘eğitimde çeşitlilik, akademik bütünlük ve teknolojik yenilik’ akla gelmektedir. Yoğunlaştırılmış dil eğitiminden, üniversite hazırlık ve staj programları gibi aralarından istediğinizi seçebileceğiniz çeşitli kurslar bulunmaktadır.

Sunulan Programlar
Yoğun İngilizce Kursu
Genel İngilizce Kursu
Tatilde İngilizce Kursu
Genel Akademik Yıl Programı
Yoğun Akademik Sömestir Programı (5 aylık/ 6 aylık)
Yoğun Akademik Yıl İngilizce Kursu
Akademik Sömestir Programı (5 aylık/ 6 aylık)
Genel İş İngilizcesi Kursu 
GMAT Sınav Hazırlık Kursu 
TOEFL Sınavına Hazırlık Kursu 
GRE Sınavına Hazırlık Kursu 


İmkanlar

Kaplan Westwood dil okulu, Hollywood ve Santa Monica arasında Westwood da konumlanmıştır. University Of California Los Angeles kampüsünün yanı başında bulunmaktadır. Restoranların, kafeteryaların, tiyatro ve butiklerin bulunduğu bir alandadır. Okulda interaktif tahtalarla donatılmış, modern sınıflarda İngilizce dil eğitimi vermektedir. Okul binasında ayrıca, İnternet erişimi ile bilgisayar laboratuvarı, Ders çalışma veya dinlenme için öğrenci salonları, multimedya merkezi, kantin gibi olanaklar sağlanır. Los Angeles’in , gelişmiş tren, otobüs ve metro hattıyla ulaşım kolaylıkla sağlanmaktadır. Direk otobüs servisleri, okulu Los Angeles'in en popüler alanlarına ulaşmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Kaplan Westwood;Hollywood turu, Sinema ve tiyatrolar, Happy Hours, Las Vegas, San Francisco, San Diego hafta sonu gezileri, Beach Volleyball, Disneyland ve Sea World gezileri ve daha fazlası olmak üzere bir çok aktivite sunar.


Konaklama

Kaplan Westwood;Kendisini seçen öğrencilerine kurs müddetince, aile yanı konaklaması, yurt konaklaması ve öğrenci evi konaklaması imkanları sunmaktadır.


Kaplan International Colleges Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita