Kaplan International Colleges

Amerika / Huntington Beach / Merkeze Uzaklık 9 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

KAPLAN INTERNATIONAL 1930 yılından beri kaliteli İngilizce eğitimi vermektedir. Birleşik Krallık(UK), İrlanda, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’da olmak üzere 47 adet şubesinde İngilizce dil eğitimi ve Üniversiteye hazırlık veren okulları bulunmaktadır. Kaplan  okulları, modern tesislere ve bulundukları bölgenin kültürel, sosyal ve tarihi etkinliklerine kolay erişim sunmaktadır. Bugün Kaplan International dendiğinde ‘eğitimde çeşitlilik, akademik bütünlük ve teknolojik yenilik’ akla gelmektedir. Yoğunlaştırılmış dil eğitiminden, üniversite hazırlık ve staj programları gibi aralarından istediğinizi seçebileceğiniz çeşitli kurslar bulunmaktadır.

Sunulan Programlar

Yoğun İngilizce Kursu

Genel ingilizce Kursu

Tatilde İngilizce Kursu

Genel Akademik Yıl

Yoğun Akademik Sömestir (5 aylık / 6 aylık / 1 yıllık)

Akademik Sömestir (5 aylık / 6 aylık)

TOEFL VE GRE Sınavına Hazırlık Kursuİmkanlar

Kaplan internationel _Huntington,Kaliforniya’da  Orange County’nun merkezinde bulunan Golden West College  kampüsünde yer almaktadır. Kafelere, restoranlara mağazalara yakın konumdadır.  Otobüs durakları kısa yürüyüş mesafesindedir. Toplu taşıma araçlarıyla ulaşım kolay olmaktadır .Okulda dersler teknolojik olarak donanımlı dersliklerde azami 15 kişilik gruplar halinde  İngilizce eğitimi verilmektedir. Okulda. ayrıca ücretsiz internet, sınıflarda akıllı tahta, multimedya laboratuvarı, öğrenci salonu, kütüphane, kafeterya bulunmaktadır. Ayrıca öğrenciler kampüsün sunduğu tüm olanaklardan da yararlanmaktadırlar. Dersler entegre beceriler yaklaşımı ile okuma, yazma, dinleme, konuşma, dil bilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz üzerine yoğunlaşmaktadır,


Sosyal İmkanlar

Sörf, kano, bisiklet, futbol, basketbol  gibi sportif faaliyetlere katılabilirsiniz. Universal Stüdyoları’nı, Disneyland’ı ve Santa Catalina Adası’nı ziyaret edebilirsiniz. pasifikteki plajların tadını çıkarabilirsiniz.


Konaklama

Kaplan- internationel öğrencilerine, aile yanı konaklaması, öğrenci yurdu konaklaması gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


Kaplan International Colleges Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita