Kaplan International Colleges

İrlanda / Dublin / Merkeze Uzaklık 2 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 25 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 25 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

KAPLAN INTERNATIONAL 1930 yılından beri kaliteli İngilizce eğitimi vermektedir. Birleşik Krallık(UK), İrlanda, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’da olmak üzere 47 adet şubesinde İngilizce dil eğitimi ve Üniversiteye hazırlık veren okulları bulunmaktadır. Kaplan  okulları, modern tesislere ve bulundukları bölgenin kültürel, sosyal ve tarihi etkinliklerine kolay erişim sunmaktadır. Bugün Kaplan International dendiğinde ‘eğitimde çeşitlilik, akademik bütünlük ve teknolojik yenilik’ akla gelmektedir. Yoğunlaştırılmış dil eğitiminden, üniversite hazırlık ve staj programları gibi aralarından istediğinizi seçebileceğiniz çeşitli kurslar bulunmaktadır.

Sunulan Programlar
Yoğun İngilizce Kursu
Genel İngilizce Kursu
Tatilde İngilizce Kursu
CLIL Metodu Öğretimi – İngilizce Öğretmenleri için
Kaplan Öğretmenleri Yetiştirme Kursu
Cambridge Öğretme Bilgisi Testi (TKT) Hazırlık Kursu
Genel Akademik Yıl
Yoğun Akademik Sömestir (5 aylık / 6 aylık )
Yoğun Akademik Yıl Programı
Genel Akademik Sömestir (5 aylık / 6 aylık)
İş İngilizcesi Kursu
IELTS Sınavına Hazırlık Kursu- Yoğun
IELTS Sınavına Hazırlık Kursu - Supplementary


İmkanlar

Kaplan İnternational-Dublin, Irlanda’nın Dublin  şehrinin merkezinde Temple Bar bölgesinde Georgian tarzı tarihi büyük bir binada eğitim hizmeti vermektedir. Müze, galeri, kafe, ve kitapçılar yürüme mesafesindedir. Barlara, kafelere ve alışveriş merkezlerine ulaşım oldukça kolaydır Okulda tamamen modernize edilmiş ferah aydınlık interaktif tahtaların bulunduğu 12 derslikte ortalama 12 kişilik gruplar halinde İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında ayrıca,  bilgisayarlar ve geniş ekranlı televizyon ile öğrenci salonu Kablosuz internet Spor salonu ve sportif aktiviteler kütüphane ve bilgisayarlar ile çalışma odası, multi medya merkezi bulunmaktadır. Toplu taşıma araçlarıyla ulaşım kolaydır.


Sosyal İmkanlar

Geleneksel bir İrlanda Pubında akşam Ceilidhs (geleneksel İskoç dansı); İrlanda dans dersleri, at binme dersleri ve spor ligleri; müze, sanat galerileri ve İrlanda kültür merkezlerine geziler; Trinity College, Guiness Storehouse ve Jameson Distilley turları; Glendalough ve Wicklow Dağları’na günlük geziler; Galway, Cork ve Kilkenny Kasabalarına hafta sonu turları...gibi aktiviteler sizleri beklemektedir.


Konaklama

KAPLAN Dublin öğrencilerine eğitim süresince, aile yanı konaklama, yurt konaklaması ve öğrenci rezidansları konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


Kaplan International Colleges Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita