Kaplan International Colleges

Amerika / Chicago / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı /

KAPLAN INTERNATIONAL 1930 yılından beri kaliteli İngilizce eğitimi vermektedir. Birleşik Krallık(UK), İrlanda, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’da olmak üzere 47 adet şubesinde İngilizce dil Eğitimi ve Üniversiteye hazırlık veren okulları bulunmaktadır. Kaplan  okulları, modern tesislere ve bulundukları bölgenin kültürel, sosyal ve tarihi etkinliklerine kolay erişim sunmaktadır. Bugün Kaplan International dendiğinde ‘eğitimde çeşitlilik, akademik bütünlük ve teknolojik yenilik’ akla gelmektedir. Yoğunlaştırılmış dil eğitiminden, üniversite hazırlık ve staj programları gibi aralarından istediğinizi seçebileceğiniz çeşitli kurslar bulunmaktadır.

Sunulan Programlar

Yoğun İngilizce Kursu

Genel İngilizce Kursu

Tatilde İngilizce Kursu

Genel Akademik Yıl Programı

Yoğun Akademik Sömestir Programı (5 aylık/ 6 aylık)

Yoğun Akademik Yıl İngilizce Kursu

Akademik Sömestir Programı (5 aylık/ 6 aylık)

GMAT Sınav Hazırlık Kursu

TOEFL Sınavına Hazırlık Kursu

GRE Sınavına Hazırlık Kursu
İmkanlar

Kaplan Chicago Dil Okulu kentin Kaplan'ın okulu, Magnificent Milebölgesinde  Illinois Institute of Technology kampüsünde konumlanmıştır. Chicago'nun, ünlü iş, tiyatro ve alışveriş merkezilerine yakın olan Michigan Gölü'nün etrafındaki parkların bulunduğu alanda yer almaktadır. Okulda tam donanımlı 15 derslikde  azami 15 kişilik gruplar halinde kaliteli İngilizce dili eğitimi verilmektedir. Ayrıca okulda, bilgisayar laboratuvarı, kendi çalışma olanaklarının olduğu bir kütüphane, öğrenci salonu ve ücretsiz internet bağlantısı bulunmaktadır .Ayrıca kampüste yer aldığı için öğrencilerin üniversitenin bütün tesislerinden  ( spor salonları, yüzme havuzları, öğrenci kulüpleri) yararlanma hakkın bulun Sosyal İmkanlar

Kaplan Chicago; Şehir turları ve akşam yemeği, Magnificent Mile'da alışveriş, Willis Tower'da Skydeck ziyareti, e Art Institute Museum ziyareti, White Sox beyzbol maçı, Shedd Aquarium, Kaplan International Chicago ve Kaplan IIT öğrencileri arası futbol maçı, Millennium Park'ta ücretsiz konser, Beach Day,  kışın kayak, yazın plaj voleybolu, yıl boyunca devam eden Broadway müzikalleri gibi faaliyetler düzenlemektedir.


Konaklama

Kaplan Chicago kendisini tercih eden öğrencilere, aile yanı konaklaması, öğrenci yurdu, öğrenci rezidanslar gibi konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


Kaplan International Colleges Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita