Kaplan International Colleges

Amerika / Boston / Merkeze Uzaklık 7 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

Kaplan İnternational-Colleges, 1930 yılından beri kaliteli İngilizce eğitimi vermektedir. Birleşik Krallık(UK), İrlanda, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’da olmak üzere 47 adet şubesinde İngilizce dil eğitimi ve üniversiteye hazırlık veren okulları bulunmaktadır. Kaplan  okulları, modern tesislere ve bulundukları bölgenin kültürel, sosyal ve tarihi etkinliklerine kolay erişim sunmaktadır. Bugün Kaplan International dendiğinde ‘eğitimde çeşitlilik, akademik bütünlük ve teknolojik yenilik’ akla gelmektedir. Yoğunlaştırılmış dil eğitiminden, üniversite hazırlık ve staj programları gibi aralarından istediğinizi seçebileceğiniz çeşitli kurslar bulunmaktadır.

Sunulan Programlar

Yoğun İngilizce Kursu

Genel İngilizce Kursu

Tatilde İngilizce Kursu

Genel Akademik Yıl Programı

Yoğun Akademik Sömestir Programı (5 aylık/ 6 aylık)

Yoğun Akademik Yıl İngilizce Kursu

Akademik Sömestir Programı (5 aylık/ 6 aylık)

Genel İş İngilizcesi Kursu

GMAT Sınav Hazırlık Kursu

TOEFL Sınavına Hazırlık Kursu

GRE Sınavına Hazırlık Kursuİmkanlar

Kaplan Boston Fenway Dil Okulu, Boston'un  Lansdowne caddesinde konumlanmıştır. Otobüs ve metro, tren  ile kolay ulaşıma sahiptir. Çevresinde kafeler, lokantalar, mağazalar bulunmaktadır. Okul ünlü Fenway Parkı'na birkaç adım uzaklıktadır. Cape Cod'un muhteşem plajlarına ve Vermont'un kayak merkezlerine yakındır. Okulda teknolojiyle donanmış modern dersliklerde İngilizce dil eğitimi alınmaktadır. Okul binasında ayrıca, interaktif akıllı tahtalar, inrernet, öğrenci salonu, multimedya merkezi, bilgisayar laboratuvarı, kütüphane bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Öğrenciler Boston’un kafelerini, tiyatrolarını ve müzelerini gezebilirler, Fenway stadyumunda Red Sox beysbol maçına gidebilirler. Faneuil Hall, NewBerry St., the North End ve Beacon Hill'de zaman geçirebilirler. Cape Cod'un muhteşem plajlarına ve Vermont'un kayak merkezlerine gidebilirler. Haftasonu ziyaret yerleri olan New York City, Washington DC, ve Montreal, Kanada'ya günlük tren, uçak ve otobüs bağlantıları vardır.


Konaklama

Kaplan-Boston öğrencilerine kurs süresince, aile yanında konaklama ve yurt konaklaması seçeneklerini sunmaktadır.


Kaplan International Colleges Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita