Kaplan International Colleges

Avustralya / Sydney

Yaş Aralığı Eğitim Dili Konaklama
16 ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1967 yılından bu yana 47 adet şubesi ile merkezi Londra'da olmak üzere; Amerika, Kanada, İngiltere gibi dünyanın cazibe merkezlerinde, yüksek standartlarda dil eğitimi vermeye ve öğrencilerini ağırlamaya devam etmektedir. Sydney'de ise iki lokasyonda yer alır; şehrin tam merkezinde ve Manly'de.

Sunulan Programlar

Genel İngilizce Kusları

Uzun Dönem Kursları

İngilizce Kursları

İngilizce Sınav Hazırlık Kursları(IELTS ,TOEFL)

İmkanlar

Farklı kültürleri bir araya getiren ve turistlerin gözde destinasyonlarından olan 'Sydney' şehrinde yer alan dil okulu, tarihi opera binası ve Sydney Limanı'na oldukça yakın mesafede yer almakta olup; metro, tren, otobüs gibi ulaşım araçlarına kolay erişim imkanı sağlar. Okul merkezinde çalışma odaları, bilgisayar odaları, spor salonları, ücretsiz kablosuz internet ve kafeterya mevcut durumdadır.


Sosyal İmkanlar

Okul içi aktivitelerin yanı sıra öğrencileri açık hava etkinlikleri, Sydney Opera House'da müzikal festivaller, filmler, müzik geceleri, beyaz kumsallara sahip plajlarında sörf ve su sporları etkinlikleri beklemektedir. Ayrıca vahşi hayatı merak edenler için 'Tarango Zoo' etkileyici ziyaret yerleri arasındadır.


Konaklama

Konaklama olarak ise Kaplan International Colleges, öğrencilerine aile yanı seçeneğinin yanı sıra, yeni arkadaşlar edinip sosyalleşmeyi hızlandıran; öğrenci yurdu seçeneği sunar.


Kaplan International Colleges Tanıtım Videosu