International House

İspanya / Valencia

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /

INTERNATIONAL HOUSE DİL OKULU 1953 yılında kurulmuş, 120 eğitim merkezli 42 değişik ülkede öğrencilere eğitim vermektedir. International House World Organization, dünya genelinde 50 ‘den fazla ülkede 140’tan fazla yabancı dil eğitim merkezini bir araya getiren uluslararası dil okulları ağıdır. Londra’da merkezi bulunan International house tarafından şubeler sürekli denetlenmektedir.  İngilizce dışında Fransızca ve İspanyolca dil eğitimide vermektedir. Üniversite hazırlık ve İngilizce dil kursları programlarıyla yüksek kalite standartlarında öğrencilerine eğitim vermektir.

Sunulan Programlar

Genel İspanyolca Kursu

Sınav Hazırlık Programı

İş İspanyolcası Kursu

Birleştirilmiş İspanyolca Kursu

Akademik Hazırlık Kursu

İspanyolca ve Yelkencilik Kursuİmkanlar

Üniversite hazırlık ve İngilizce dil kursları programlarıyla yüksek kalite standartlarında öğrencilerine eğitim vermektir.International House- Espanole -Valencia,İspanya’da Valenkia şehir merkezinde konumlanmıştır. Şehrin tarihi merkezinde yer alan iki binaya sahiptir. Çevresinde birçok restoran, tarihi mekan ve alışveriş merkezleri mevcuttur. Yeni binada; 12 derslik, "İspanyol yemek pişirme aktivitelerimiz" için bir yemek kursuna sahip bir atölye sınıfına, bilgisayarları olan büyük bir öğrenci alanına, WIFI'ya, otomatlara, kitap ve dergilerle okuma alanına, bir terasa sahiptir. Gölet ile davetkar bir veranda bulunmaktadır. Dört katlı geleneksel binada, interaktif yazı tahtaları, kütüphane, bilgisayarlı öğrenci alanı, WIFI, otomatlar ve güneşin altında dinlenmek için bir çatı terası,10 derslik bulunmaktadır. Okul, Instituto Cervantes tarafından akredite edilmiştir. Okulun amacı,  amaç olabildiğince hızlı bir şekilde İspanyolca iletişim kurmayı öğretip, İspanya kültürünü ve yaşamını doyasıya yaşamaya olanak sağlamaktır.


Sosyal İmkanlar

Şehir turları, hoş geldin partileri, sahilde piknikler, spor turnuvaları, müze ziyaretleri, alışverişler, müze gezileri, plaj voleybolu, Tapas tur, dans dersleri, Paella Parti, konuşma dersleri gibi aktiviteler sunulmaktadır.


Konaklama

International house-Valencia öğrencilere; Aile yanı konaklaması, apartman daireleri, üniversite yurdu, stüdyo dairelerde konaklama alternatifleri sunmaktadır.


International House Tanıtım Videosu