International House

İspanya / Sevilla / Merkeze Uzaklık 6 Km

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

INTERNATIONAL HOUSE DİL OKULU 1953 yılında kurulmuş, 120 eğitim merkezli 42 değişik ülkede öğrencilere eğitim vermektedir. International House World Organization, dünya genelinde 50 ‘den fazla ülkede 140’tan fazla yabancı dil eğitim merkezini bir araya getiren uluslararası dil okulları ağıdır. Londra’da merkezi bulunan International house tarafından şubeler sürekli denetlenmektedir.  İngilizce dışında Fransızca ve İspanyolca dil eğitimide vermektedir. Üniversite hazırlık ve İngilizce dil kursları programlarıyla yüksek kalite standartlarında öğrencilerine eğitim vermektir.

Sunulan Programlar

Genel İspanyolca Kursu

Sınav Hazırlık Programı (DELE)

İspanyolca Kursu ve Staj Programı

Birebir İspanyolca Kursu

40+ ya da 50+ Yaşında Olanlar için İspanyolca Kursu

İspanyolca Alanında Öğretmen Yetiştirme Kursu

İş İspanyolcası Kursuİmkanlar

International House-Sevilla, 1983 yılında, İspanya’da Sevilla şehrinde kurulmuştur. Okul, Sevilla şehrinin merkezi bölgelerinden birinde Calle Albareda’da tarihi bir bina olan İspanyol konağında konumlanmıştır.  Belediye Binası, Katedral ve Kraliyet Alcazar'ın hemen yanında yer almaktadır.25 adet tam donanımlı, klimalı sınıflarda İspanyolca dil eğitimi vermektedir. Okul binasında kütüphane, kitapçı, çalışma odası, konferans salonu ve ücretsiz, hızlı internet erişimine sahip modern bir bilgisayar odası, avlu, dinlenme odası, TV, DVD ve CD,otomatlar bulunmaktadır. Okul, International House World Organization’ın bir parçasıdır ayrıca EAQUALS üyesidir.   Cervantes Enstitüsü tarafından akredite edilen okul, aynı zamanda DELE sınav merkezidir. Eğitmenleri iyi bir akademik geçmişe sahip olan deneyimli kişilerden oluşmaktadır. 


Sosyal İmkanlar

International House Sevilla, kaliteli eğlence ve kültürel aktiviteler düzenlemektedir. Bu geziler, ziyaretler, sosyal karşılaşmalar ve spor aktiviteleri ile dinamik, haftalık kültürel bir program içerir.


Konaklama

International House Sevilla Öğrencilere, CLIC Öğrenci Yurdu Salonları, ortak daireler, ev sahibi aileler ve yüksek standartlı stüdyo ve daireler gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


International House Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita