International House

İspanya / San Sebastian / Merkeze Uzaklık 2 Km

Yaş Aralığı Konaklama
17 Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /
Yaş Aralığı 17
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /

INTERNATIONAL HOUSE DİL OKULU 1953 yılında kurulmuş, 120 eğitim merkezli 42 değişik ülkede öğrencilere eğitim vermektedir. International House World Organization, dünya genelinde 50 ‘den fazla ülkede 140’tan fazla yabancı dil eğitim merkezini bir araya getiren uluslararası dil okulları ağıdır. Londra’da merkezi bulunan International house tarafından şubeler sürekli denetlenmektedir.  İngilizce dışında Fransızca ve İspanyolca dil eğitimide vermektedir. Üniversite hazırlık ve İngilizce dil kursları programlarıyla yüksek kalite standartlarında öğrencilerine eğitim vermektir.

Sunulan Programlar
Yoğun İspanyolca Kursu
3 Aylık İspanyolca Kurs Programı
DELE Sınavına Hazırlık Programı
Bireysel Dersler
IH Birleştirilmiş İspanyolca Kursu
Genel dil kursları 
İş ve profesyonel kurslar 
Öğretmen eğitim programları 
İspanyolca + Yemek, İspanyolca + Sörf, İspanyolca + Spor 


İmkanlar

Lacunza IH San Sebastian, İspanya’da, San Sebastian şehrinin merkezinde, pitoresk Cristina Enea Parkı'nın yanında modern bir binada yer almaktadır. Şehir merkezine, katedrale ve La Zurriola sörf sahiline sadece 10 dakikalık bir mesafededir. İspanya'daki en popüler okullardan biridir. Tüm öğretmenlerinin anadili İspanyolcadır. Okulda, tam donanımlı 17 sınıfta, max 12 kişilik gruplar halinde İspanyolca dil eğitimi verilmektedir. Ayrıca öğrenciler, okulda bulunan; kütüphane, internet erişimli bilgisayarlar, ücretsiz WiFi, açık hava terası, ters çevrimli klima, TV, DVD ve CD çalar ve multimedya odası, öğrenci odası gibi olanaklardan faydalanabilmektedirler. Ulaşım toplu taşıma vasıtalarıyla sağlanmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Öğrenciler hafta sonlarını ve boş zamanlarını değerlendirmek için, Cristina Enea Parkı, muhteşem kültürel merkez Tabakalera, pub-tiyatro La Farándula ve Dabadaba ve Le Bukowski'deki canlı konserler gibi görülmesi gereken ilginç yerlere gidebilirler. Festivallere katılabilirler, sörf yapabilirler.


Konaklama

International House – San Sebastian öğrencilere; Paylaşımlı öğrenci evleri, kişiye özel daireler, aile yanı konaklaması, öğrenci yurtları ve otel / hostel gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


International House Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita