International House

Malta / St. Julians / Merkeze Uzaklık 21 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
18 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /
Yaş Aralığı 18
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /

INTERNATIONAL HOUSE DİL OKULU 1953 yılında kurulmuş, 120 eğitim merkezli 42 değişik ülkede öğrencilere eğitim vermektedir. Londra’da merkezi bulunan International house tarafından şubeler sürekli denetlenmektedir. İngilizce dışında Fransızca ve İspanyolca dil eğitimi de vermektedir. Okul şubeleri Londra merkezi tarafından sürekli denetlenmektedir. International House'daki öğretmenler, güvenle, etkili bir şekilde iletişim kurmanıza ve doğru telaffuzla konuşmanıza yardımcı olur. Cambridge sınav hazırlık kursları ve IELTS sınav hazırlık kursları gibi uzmanlık kurslarının yanı sıra gruplar halinde ya da bire bir arada, tam zamanlı ya da yarı zamanlı, gündüz ya da akşam kursları sunmaktadır.

Sunulan Programlar
General English
Intensive English
Cambridge Exam
One-to-one
Kombine
Special Group Courses
Aile Programları


İmkanlar

International house –St Julians , Malta Swieqi’de konumlanmıştır. Merkeze 15 dakika, sahile ise 10 dakika yürüme mesafesindedir. Birçok dükkan, barlar, kafeler, sinemalar ve restoranların yoğun olarak bulunduğu, gece hayatının olduğu Paceville'e yürüme mesafesindedir. Tam donanımlı modern 4 sınıfta,10 kişilik gruplar halinde İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Ayrıca okulda, Ücretsiz Wi-Fi, 24 saat destek hizmeti, ücretsiz içecekler,2 bilgisayar, kafeterya, çalışma odası, okulun ilk günü ücretsiz konaklanan yerden alım, bahçe, teras gibi olanaklar bulunmaktadır. Kendine ait müstakil 2 katlı bir binada eğitim vermektedir. Ulaşım toplu taşıma vasıtalarıyla yapılmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Her pazartesi yeni gelen öğrencilere hoş geldin partisi yapılır ve geleneksel yiyecekler ikram edilir.  Valletta, Mdina, Gozo, Malta şehir turları, öğrenci partileri, hazine avı oyunu, tekne turları, su oyunları ve bunun gibi faaliyetler düzenlenmektedir.


Konaklama

International house –St Julians kendisini seçen öğrencilerine, aile yanında konaklama, yurtta konaklama, öğrenci rezidansları, otelde konaklama gibi seçenekler sunmaktadır.


International House Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita