International House

İngiltere / Londra / Merkeze Uzaklık 2 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16+ 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16+
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

International House 1953 yılında kurulmuş, 120 eğitim merkezli 42 farklı ülkede öğrencilere eğitim vermektedir. Merkezi Londra'da bulunan International House tarafından şubeler sürekli denetlenmektedir. İngilizce dışında Fransızca ve İspanyolca dil eğitimi de vermektedir. International House'daki öğretmenler, güvenle, etkili bir şekilde iletişim kurmanıza ve doğru telaffuzla konuşmanıza yardımcı olur. Cambridge sınav hazırlık kursları ve IELTS sınav hazırlık kursları gibi uzmanlık kurslarının yanı sıra gruplar halinde ya da bire bir olarak, tam zamanlı ya da yarı zamanlı, gündüz ve akşam kursları sunmaktadır.İmkanlar

İngiltere'de alanında lider olan dil eğitimi kurumlarından biri olan International House, Covent Garden’da hizmet vermektedir. Okula çok yakın olan Londra’nın tarihi binaları, canlı yaşamı ,alış veriş merkezleri, kafeteryaları, restorantları bulunuyor. Okul binasında; 52 tane modern tam donanımlı, klimalı akıllı tahtaları olan, 7 farklı dil seviyesinde sınıf, kablosuz Internet bağlantısı, 10.000 civarında kitaptan oluşan kütüphane, 60 bilgisayarın olduğu bilgisayar merkezi, dil laboratuarı dinlenme salonu ve sosyal aktivite merkezi bulunmaktadır. Covent Garden, Holborn ve Totenham Court Road metro istasyonlarına oldukça yakın mesafededir. Okul aynı zamanda Cambridge, IELTS, LCCI ve TOEIC sınav merkezidir. Okul özellikle öğretmenler için uygulanan Teacher Training programlarıyla çok ünlüdür.


Sosyal İmkanlar

International House her ay Londra’nın tarihi yerlerine, müzelere, ilginç şehir ve kasabalarına, bar ve restoranlarına ücretli veya ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz gezi ve aktiviteler düzenlemektedir. Brighton, Stratfort, Canterbury, Dover Castle, Cambridge, Leeds Castle, Windsor, Bath, Stonehenge, Thames Nehri, Houses of Parliament, London Eye gezileri ve Thai restoranda akşam yemeği, BBC radyo şovu, Riverboat Party ve Salsa akşamları okulun sunduğu sosyal aktivitelerden bazılarıdır.  


Konaklama

Öğrencilere aile yanı, misafirhane, ev paylaşımı, otel ve yurt konaklama alternatifleri sunulmaktadır. 


International House Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita