International House

İspanya / Cordoba / Merkeze Uzaklık 6 Km

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /

INTERNATIONAL HOUSE DİL OKULU 1953 yılında kurulmuş, 120 eğitim merkezli 42 değişik ülkede öğrencilere eğitim vermektedir. International House World Organization, dünya genelinde 50 ‘den fazla ülkede 140’tan fazla yabancı dil eğitim merkezini bir araya getiren uluslararası dil okulları ağıdır. Londra’da merkezi bulunan International house tarafından şubeler sürekli denetlenmektedir.  İngilizce dışında Fransızca ve İspanyolca dil eğitimide vermektedir. Üniversite hazırlık ve İngilizce dil kursları programlarıyla yüksek kalite standartlarında öğrencilerine eğitim vermektir.

Sunulan Programlar
İspanyol Yoğun Kursu
İspanyol Kombine Kursları
İspanyolca özel dersler
DELE hazırlık
Ek Dersler: Kültür / Aşçılık / Flamenko Gitarı / Flamenko Dansları


İmkanlar

International House Cordoba, yerel olarak “Academia Britanica” olarak bilinir. 1953'te John ve Brita Haycraft tarafından kurulan ilk Uluslararası Ev oldu. O zamandan beri okul büyümeye devam etti ve 2010'da ikinci bir okul olan SIERRA okulu açıldı. International house (Academia Britanica) İspanya’da Cordoba şehir merkezinde, tarihi bölgenin yakınında, Endülüs evinde konumlanmıştır. Tarihi yerlere, parklara, restoranlara ve mağazalara birkaç dakikalık yürüyüş mesafesinde yer almaktadır. Tam donanımlı 22 derslikte İngilizce dil eğitimi verilmektedir, Binanın 2 katına yayılmış olan okulda, tamamen klimalı, merkezi ısıtma, WIFI ve tüm sınıflarda bilgisayarlar ve interaktif yazı tahtaları, kütüphane ve öğrenci çalışma odası, iPad'ler, Apple TV,varenda bulunmaktadır.

Okulun profesyonel öğretmenler ekibi İngilizce, Fransızca, İspanyolca ve Almanca dersleri ve çeşitli müfredat dışı aktiviteler sunmaktadır. Okul bir Cambridge Sınav Merkezi ve İspanyol Bölümü, Academia Hispanica, Instituto Cervantes tarafından akredite edilmiştir. Seviyemiz genç öğrencilerden C2 seviyesine geçiyor ve çok genç öğrenciler, genç öğrenciler ve yetişkinler için genel İngilizce ve sınav hazırlık kursları sunuyoruz. Okul ayrıca çok genç ve uzman iş veya IELTS / TOEFEL sınıfları için “Bebek müziği” dersleri sunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Cordoba'da yapılabilecek aktiviteler sınırsızdır. Cordoba, Mağribi eserleri, tarihi ve kültürü, sanatı, tarihi yerleri, restoranları ile gezi yeridir.  La Mezquita Camii'ni gezip görmek, Alcazar de los Reyes Cristianos'u gezip görmek, Cordoba Arkeoloji Müzesi'ni gezip görmek, Tarihi Roma Köprüsü ve Kapısı (Puente Romano)'nı gezip görmek, Juderia (Yahudi Mahallesi)'da güzel bir gün geçirmek, Medina Azahara'yı gezip görmek, Tapas barlarında Tapas keyfi, Endülüs Atları Binicilik Gösterisi'ni izlemek, Plaza de la Corredera Maydanı'nda güzel bir gün geçirmek, güzel bir Flamenco akşamı geçirmek ve Flamenco gösterisi izlemek, Cordoba'da yapılabilecek en iyi 10 aktivite arasındadır.giyim, hediyelik eşya, gitar ve seramik ürünleri başta olmak üzere geleneksel el sanatları ürünleri satan yerel mağazalara kadar Cordoba'da her bütçeye uygun birşeyler bulabilirsiniz. Cordoba gece hayatı çok renkli ve bol alternatiflidir. Cordoba'da tapas barlar çok popülerdir. 


Konaklama

International House Cordoba öğrencilerine konaklama olarak, aile yanı, öğrenci evi ve yurt seçeneklerini sunmaktadır.


International House Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita