International House

İspanya / Cadiz / Merkeze Uzaklık 4 Km

Yaş Aralığı Konaklama
17 Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 17
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

INTERNATIONAL HOUSE DİL OKULU 1953 yılında kurulmuş, 120 eğitim merkezli 42 değişik ülkede öğrencilere eğitim vermektedir. International House World Organization, dünya genelinde 50 ‘den fazla ülkede 140’tan fazla yabancı dil eğitim merkezini bir araya getiren uluslararası dil okulları ağıdır. Londra’da merkezi bulunan International house tarafından şubeler sürekli denetlenmektedir.  İngilizce dışında Fransızca ve İspanyolca dil eğitimi de vermektedir. Üniversite hazırlık ve İngilizce dil kursları programlarıyla yüksek kalite standartlarında öğrencilerine eğitim vermektir.

Sunulan Programlar
Genel İspanyolca Kursu
İspanyolca ve Sörf Kursu
Sınavlara Hazırlık Kursları
50+ Yaşındakiler için İspanyolca Kurs
Staj Programı
Özel Dersler
FELE İspanyol Dili Öğretim Programı


İmkanlar

CLIC International House –Cadiz; 1983 yılında İspanya’da,  Cadiz şehrinin tarihi merkezinde, Bahia Blanca bölgesinde  konumlanmıştır. Plaja birkaç dakika uzaklıkta yer almaktadır.  Okul, kısa zaman önce yenilenmiş ve modern ekipmanlarla donatılmış bir binanın ilk  2 katında eğitim sunmaktadır. Tam donanımlı sınıflarda ortalama 5-8 kişilik gruplar halinde İspanyolca dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında ayrıca, Bilgisayar laboratuvarı, kütüphane, günlük yayın, sınıf sonrası dil öğrenim yazılımına ücretsiz erişim, bekleme odası, balkon/taraça, öğrenci destek masası, fotokopi makinası, öğrenci kullanımı için yazıcı, ücretsiz su sebili, ücretsiz kablosuz internet bağlantısı, Engelliler için erişim olanakları bulunmaktadır. Ulaşım olarak, aktarmalı ulaşım mümkündür. Madrid’den veya Barselona’dan uçakla ya da Madrid’den veya Sevilla’dan trenle aktarma yapılmaktadır.  Okulun eğitmenleri alanlarında akademik geçmişe sahip olan deneyimli kişilerden oluşmaktadır ve  Instituto Cervantes ve DELE Examination Centres tarafından akreditedir.


Sosyal İmkanlar

Hafta sonlarını değerlendirmek isteyen öğrenciler, Cadiz Katedrali’ni, Cadiz Müzesi’ni, Santa Catalina Kalesi’ni, Aziz Sebastian Kalesi’ni, antik Roma Tiyatrosu’nu, Tavira Kulesi’ni, Aziz Felipe Neri Kilisesi’ni ziyaret edebilmektedirler. 


Konaklama

International house-Cadiz  öğrencilerine konaklama olarak paylaşımlı daireler, öğrenci yurtları, öğrenci rezidansları, ve aile yanı konaklaması seçeneklerini sunmaktadır.


International House Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita