International House

İspanya / Barcelona / Merkeze Uzaklık 2 Km

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

INTERNATIONAL HOUSE DİL OKULU 1953 yılında kurulmuş, 120 eğitim merkezli 42 değişik ülkede öğrencilere eğitim vermektedir. International House World Organization, dünya genelinde 50 ‘den fazla ülkede 140’tan fazla yabancı dil eğitim merkezini bir araya getiren uluslararası dil okulları ağıdır. Londra’da merkezi bulunan International house tarafından şubeler sürekli denetlenmektedir.  İngilizce dışında Fransızca ve İspanyolca dil eğitimi de vermektedir. Üniversite hazırlık ve İngilizce dil kursları programlarıyla yüksek kalite standartlarında öğrencilerine eğitim vermektir.

Sunulan Programlar
Yoğun İspanyolca Kursu
Sınav Hazırlık Programı (DELE)
İş İspanyolcası Kursu
Birebir İspanyolca Kursu
İspanyolca Kursu ve Çeşitli Konulara Yönelik Dersler (Futbol, Yaratıcı Sanatlar, Kültür)
50+ Yaşında Olanlar için İspanyolca Kursu


İmkanlar

International House Barcelona, 1972 yılında İspanya Barselon şehrinin merkezinde kurulmuştur. şehrin merkezi meydanı ve iletişim merkezi olan Plaza Cataluña'ya 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Toplu taşıma vasıtalarıyla ulaşım sorunsuz olmaktadır.  6 katlı, üçgen şekilli bir binada eğitim vermekte olan okulda klimalı ve akıllı tahta donanımlı 40 sınıfta 10 kişilik gruplar halinde eğitim verilmektedir. Haftada 60 saat açık olan 15 bilgisayarlı bilgisayar odası, dijital projektörlü bilgisayarlar, kütüphane, Wi-Fi,  tüm gün açık kafeterya, engelli tuvaletleri ve rahatlamak için çok güzel bir teras bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

International House Barcelona’da hoş geldin partileri, Picasso Müzesi gezileri, Gaudi’s Sagrada Familia gezileri, Barcelona City Müzesi gezileri, salsa dersleri, disko günleri düzenlenmektedir.2 haftada bir aktivite programı değişmektedir.


Konaklama

International House Barcelona, öğrencilere aile yanında, paylaşımlı apartman dairesinde, öğrenci yurdunda ve otellerde konaklama imkanı sunmaktadır.


International House Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita