Instituto de Idiomas Ibiza

İspanya / İbiza / Merkeze Uzaklık 2 Km

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /

Instituto de Idiomas, İbiza'da bir yabancı dil olarak İspanyolca programlarını içeren ve Instituto Cervantes tarafından akredite olan ilk uluslararası dil okuludur. Çok sayıda deneyim ve program sunulduğunda, okul İbiza adasındaki eğitimde ana referans haline gelmiştir. Instituto de Idiomas Ibiza, çalışmalarınızı hızlı bir şekilde ilerletmek için mümkün olan tüm olanakları sunarken İspanyolca'nızı öğrenmenize ve geliştirmenize yardımcı olmak için kararlıdır. Tüm öğretmenlerin bir üniversite derecesi var ve İspanyolca 'yı yabancı dil olarak öğretme konusunda deneyime sahip. Metodoloji, konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerinin yanı sıra gerekli dil bilgisel yönleri göz önünde bulundurarak iletişimsel bir yaklaşıma dayanmaktadır.

Sunulan Programlar
Genel İspanyolca Kursu
Executive İspanyolca Kursu
16-20 Yaş İspanyolca Kampı
50+ Yaş İspanyolca Kampı
İş için İspanyolca Kursu
Turizm İçin İspanyolca Kursu
DJ'lik Kursu + Genel İspanyolca
Yoga & Pilates & İspanyolca


İmkanlar

Instituto de Idiomas- İbiza, İspanya’da İbiza şehrinin merkezinde konumlanmıştır. Bölgede çok sayıda bar, kafe ve restoran bulunmaktadır ve plaja birkaç dakika içinde ulaşılabilmektedir. Okulda, aydınlık ve  klimalı, modern tesisler kullanılarak 9 adet sınıfta İspanyolca dil eğitimi verilmektedir. Binada ayrıca, kablosuz internet erişimi, etüt merkezi, kütüphane, bilgisayar bölümü ve yeme-içme otomatları, öğrenci salonu, CD'leri, videoları, gibi olanaklar yer almaktadır. Otobüs durağı okula yakın konumdadır.


Sosyal İmkanlar

Okul; su sporları, dalış, yelken, sörf, yüzme aynı zamanda binicilik, aerobik ve fitness ile spor etkinlikleri sunmaktadır. Kültürel alanda, okul size Flamenko veya salsa sınıfları, Arkeoloji Müzesi ve Çağdaş Sanat Müzesi ada (Arap ve Kartacalı köyler) ait tarihi mekanlara geziler, tiyatro ya sinema akşamları ve şarap tadım gibi etkinlikler düzenlemektedir. Bazı boş zaman aktiviteleri ücretlidir, diğerleri ücretsizdir.


Konaklama

Öğrencilere aile yanı konaklaması, yurt konaklaması, otel, apartman veya paylaşımlı öğrenci evi gibi konaklama seçenekleri sunulmaktadır.


Instituto de Idiomas Ibiza Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita