ILSC Education Group

Kanada / Vancouver / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

ILSC  Dil okulu 1991 yılından beri uluslararası düzeyde ilgili dil ve kariyer becerileri ,eğitim programları sunmaktadır. ILSC Education Group, İngilizce, Fransızca eğitimi vermektedir. Vancouver, Toronto ve Montreal (Kanada), New York ve San Francisco (ABD), Yeni Delhi (Hindistan), Sydney, Brisbane ve Melbourne (Avustralya) dillerinde dil okullarına sahiptir.ILSC'deki hedefimiz, öğrencileri uluslararası alanda kariyer sahibi yapmak ve dil becerilerine ulaşmalarına yardımcı olmaktır.1991 yılından beri uluslararası düzeyde ilgili dil ve kariyer becerileri, eğitim programları sunan dil okuludur.

Sunulan Programlar
Sınava Hazırlık Kursları ( IELTS, TOEFL vb.)
Cambridge CAE, CPE, FCE Sınavlarına Hazırlık Kursları
Akademik Amaçlar için İngilizce Kursu
İş İngilizcesi
Yaratıcı İngilizce Kursu
Beceri Geliştirmeye Yönelik Kurslar (Debating, Pronunciation vb.)
İngilizce İletişim Programı
Özel Amaçlar için İngilizce Kursları ( Sanat, müzik, yoga vb.)
Standart Kurs


İmkanlar

ILSC-Vancouver, 1991 yılında 4 ayrı kampüsle şehir merkezinde konumlanmıştır. Vancouver okulu ILSC'nin en büyük kampüsüdür ve öğrencilerin seçebilecekleri çok geniş İngilizce kursları ve Programları sunmaktadır. Toplu taşıma araçlarına yakın bir mevkide konumlandığından ulaşım kolay ve rahattır. Alışveriş merkezlerine, restoranlara, kafelere .v.b gibi merkezlere yürüyüş mesafesindedir.Okul binasında;96 tam donanımlı derslik,11 bilgisayar laboratuvarı, test merkezi,12 öğrenci salonu, mutfak, kablosuz internet,6 salon, kütüphane v.b vardır.


Sosyal İmkanlar

LSC-Vancouver öğrencilerine birçok aktivitelerede sunmaktadır. Açık hava sporları yapmaktan hoşlanıyorsanız, Stanley Park bisiklet turu, okyanus kanosu veya kaykay sörfü öğleden sonra, plaj voleybolu maçları, paten kayma, kayak, film geceleri, plaj barbeküsü, kamp, binicilik, Victoria, Seattle ve Whistler'e yapılan hafta sonu gezileri v.b gibi faaliyetlere katılabilirsiniz.


Konaklama

LSC-Vancouver kendilerini seçen öğrencilere bazı konaklama imkanlarıda sunmaktadır. Aile yanı, hosteller ,oteller mobilyalı daireler, GEC Viva Tower konutu,öğrenci yurdu seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.


ILSC Education Group Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita