ILSC Education Group

Kanada / Toronto

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

ILSC  Dil okulu 1991 yılından beri uluslararası düzeyde ilgili dil ve kariyer becerileri, eğitim programları sunmaktadır. ILSC Education Group, İngilizce, Fransızca eğitimi vermektedir. Vancouver, Toronto ve Montreal (Kanada), New York ve San Francisco (ABD), Yeni Delhi (Hindistan), Sydney, Brisbane ve Melbourne (Avustralya) dillerinde dil okullarına sahiptir.

 ILSC'deki hedefimiz, öğrencileri uluslararası alanda kariyer sahibi yapmak ve dil becerilerine ulaşmalarına yardımcı olmaktır.1991 yılından beri uluslararası düzeyde ilgili dil ve kariyer becerileri ,eğitim programları sunan dil okuludur.

Sunulan Programlar
Sınava Hazırlık Kursları ( IELTS, TOEFL vb.)
Cambridge CAE, CPE, FCE Sınavlarına Hazırlık Kursları
Akademik Amaçlar için İngilizce Kursu
İş İngilizcesi
Yaratıcı İngilizce Kursu
Beceri Geliştirmeye Yönelik Kurslar (Debating, Pronunciation vb.)
İngilizce İletişim Programı• Özel Amaçlar için İngilizce Kursları ( Sanat, müzik, yoga vb.)Standart kurs
Yoğun Kurs
Yarı yoğun Kurs


İmkanlar

ILSC Toronto’nun iki kampüsü;1991 yılında Toronto’nun şehir merkezinde kurulmuştur. ILSC Toronto  St. Patrick metro istasyonunun hemen yanında konumlanmış olmasından dolayı heryere ulaşım kolaylıkla ver rahat şekilde sağlanmaktadır. Okul binasında;77 tam donanımlı derslik,3 bilgisayar laboratuvarı,7 öğrenci salonu,Test merkezleri ,kütüphane, internet erişimi,kafeterya,mutfak bulunmaktadır. Okul, eğlence ve moda bölgesine barlar ve restoranlar da dahil olmak üzere Toronto'nun başlıca cazibe merkezlerine yakındır.


Sosyal İmkanlar

ILSC Toronto öğrencilerine bazı faailyetler de sunmaktadır. CN Kulesi gibi önemli turistik yerlere geziler, Toronto Adası'na feribot gezileri, müzeler, sanat galerileri, mahalle turları, hokey, beyzbol ve basketbol. yogo futbol,satranç oyunları, bahçeler, bowling , müzik ya da film akşamları. Hafta sonları bir veya daha fazla gün için geziler de (Niagara Şelalesi'ne tam günlük gezilere ve Fransız Kanada kültürünü ya da Amerika'nın New York kentini keşfetmek için Quebec'e günü birlik geziler)yapılmaktadır. Ayrıca şehir turları, müzelere, tarihi bölgelere gezilerde düzenlenmektedir.


Konaklama

ILSC Toronto jendisini tercih eden öğrencilere konaklama imkanıda sağlamaktadır. Aile yanı konaklaması, eşyalı daire konaklaması,, öğrenci yurdu konaklaması, otel ve hostel gibi konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


ILSC Education Group Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita