ILSC Education Group

Amerika / San Francisco / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Konaklama
- Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı -
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

ILSC ilk dil okulu 1991 yılında Vancouver'da hizmet vermeye başlamıştır. Kanada'da Toronto, Vancouver, Montreal; ABD'de San Francisco, New York; Avustralya'da Brisbane, Sydney; Hindistan'da New Delhi olmak üzere 4 ülkede 8 şehire yayılan okul merkezlerine sahiptir. Okul, öğrencilerin dil eğitimi ve kariyerleri için mükemmel bir yaşam deneyimiyle kaliteli bir eğitim vermeyi amaçlamaktadır.

Sunulan Programlar

Genel İngilizce

Yoğun İngilizce

İş İngilizcesi

Akademik Amaçlar için İngilizce

University Pathway Programı

Sınavlara Hazırlık: TOEFLİmkanlar

ILSC San Francisco dil okulu, ticaret bölgesinin kalbi olan Embarcadero Center’da konumlanmıştır. Dünyanın önde gelen alışveriş bölgelerinden biri olan Union Square’e yürüme mesafesindedir. Şehrin hareketli bölgesinin kalbinde, mağazalar, kafeler ve gezinti yerleri ile çevrilidir. Her türlü toplu taşıma araçlarına kolayca ulaşılabilecek konumdadır. Modern bir binada, teknolojik sınıflarda İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında ayrıca, bilgisayar laboratuvarı, kütüphane, mutfak ve dinlenme salonu bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

ILSC dil okulu öğrencilerine, eğitim programı hangi mevsimde olursa olsun günlük aktiviteler ve hafta sonu gezileri ile pek çok sosyal, kültürel, sportif  faaliyetler sunar. San Franciscoda,Sausalito ve Napa şarap ülkesini gezebilirsiniz. Tramvayla şehri turlayabilir, çeşitli mutfaklara sahip restoranlarda yemek yiyebilirsiniz. Galdan köprüsünü bisikletle ve patenle geçebilirsiniz. Alcatraz Adası’na gidebilirsiniz. Ocean Plajı’nda denizin ve kumsalın tadını çıkarabilirsiniz.


Konaklama

ILSC dil okulu, aile yanı konaklama, Hosteller, Öğrenci yurtları, Oteller, Mobilyalı daireler gibi çeşitli konaklama seçenekleri sunmaktadır.


ILSC Education Group Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita