ILSC Education Group

Amerika / New York / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Konaklama
- Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı -
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

ILSC ilk dil okulu 1991 yılında Vancouver'da hizmet vermeye başlamıştır. Kanada'da Toronto, Vancouver, Montreal; ABD'de San Francisco, New York; Avustralya'da Brisbane, Sydney; Hindistan'da New Delhi olmak üzere 4 ülkede 8şehire yayılan okul merkezlerine sahiptir. Okul, öğrencilerin dil eğitimi ve kariyerleri için mükemmel bir yaşam deneyimiyle kaliteli bir eğitim vermeyi amaçlamaktadır.

Sunulan Programlar
Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
İş İngilizcesi
Akademik Amaçlar için İngilizce
University Pathway Programı
Sınavlara Hazırlık: TOEFL


İmkanlar

ILSC NewYork okulu, Brooklyn Köprüsü’nün yanında Manhattan’da merkezi konumda yer alır. Fulton Subway metro istasyonuna ve diğer toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesindedir. Kafelerle, lokantalarla, alışveriş merkezleriyle, mağazalarla çevrelenmiştir. Okul, tam donanımlı sınıflarda profesyonel eğitim metodlarını uygulayarak eğitim vermektedir. Okul binasında ayrıca, 15 derslik, Bilgisayar laboratuvarı, Öğrenci salonu, Mutfak wifi ,bireysel öğrenci çalışma alanı, bahçe ,masa tenisi bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Dil eğitimi dışında öğrencilerin keyifli bir eğitim süreci geçirmeleri için aktivite ve etkinlik programlarına da yer  vermektedir. Hafta sonu gezileri, Soho'da alışveriş, Museum of Modern Art ziyareti, beysbol maçları ve tekne turları gibi aktiviteleri bunlardan bazılarıdır. Newyor k’ta birçok görülecek ve yapılacak Şeyler vardır. Özgürlük Heykeli’ni, Ellis Adası’nı ve Dünya Ticaret Merkezi Anıtı’nı görebilirsiniz..Broadway’de gösterileri izleyip,Times Square meydanını, Rockfeller Center ve Trump Tower’ı gezebilirsiniz. Madison Avenue, Bloomingdale’s, Macy’s ve Tiffany’s’de, Greenwich Village’da alışveriş yapabilirsiniz.,Empire State Binası’na çıkıp manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.


Konaklama

ILSC New York kendisini tercih eden öğrencilerine, aile yanı konaklama, yurtta konaklama, öğrenci rezidansları ve hotel gibi seçenekler sunmaktadır,


ILSC Education Group Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita