ILSC Education Group

Kanada / Montreal / Merkeze Uzaklık 1 Km

325 CAD

Haftalık 215 CAD

‘den başlayan fiyatlarla

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
325 £

Haftalık 215 CAD

‘den başlayan fiyatlarla

Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

ILSC  1991 yılından beri uluslararası düzeyde ilgili dil ve kariyer becerileri, eğitim programları sunan dil okuludur.ILSC Education Group, İngilizce, Fransızca eğitim veren, Vancouver, Toronto ve Montreal (Kanada), New York ve San Francisco (ABD), Yeni Delhi (Hindistan), Sydney, Brisbane ve Melbourne (Avustralya) dillerinde dil okullarına sahiptir. ILSC 'deki hedefimiz, öğrencileri uluslararası alanda kariyer ve dil becerilerine ulaşmalarına yardımcı olarak dünyaya gitmek istedikleri yere hazırlamaktır.

Sunulan Programlar 
Sınava Hazırlık Kursları ( IELTS, FCE, CAE vb.)

İş İngilizcesi,Fransızcası

Üniversite Pathway Programı

Yaratıcı İngilizce Franszızca Kursu

Beceri Geliştirmeye Yönelik Kurslar (Debating, Pronunciation vb.)

İngilizce İletişim Programı

Özel Amaçlar için İngilizce Fransızca Kursları ( Sanat, müzik, yoga vb.)

Standart ders

Yarı yoğun Kurs

Yoğun Kurs

Cambridge kursu (FCE)

Cambridge kursu (CAE)İmkanlar

ILSC ‘nin Montreal Şubesinde bulunan ILSC EDUCATİON  GROUP Dil Okulu  2012 de Eski şehrin kalbin de, ve eski limana birkaç dakikalık yürüme mesafesinde st. Nicholas bölgesinde kurulmuştur. Yenilenmiş tarihi bir binanın 3.katında tam donanımlı 35 derslikle  eğitim vermektedir. Okul iki multi medya odası, çalışma odası, internet erişimi, iki kafeterya, kütüphane, öğrenci salonu, mutfak ile donanmıştır. Okul binasının etrafında birçok mağaza, restoran, kafeterya ve park, sanat galerileri, müze gibi imkanlar bulunmaktadır. Okul toplu taşıma araçlarına yakın mesafede bulunduğundan, her yere kolaylıkla ulaşım sağlanmaktadır.Okul,İngilizce,Fransızca ve Hintce dil üzerine eğitim vermektedir.


Sosyal İmkanlar

ILSC Montreal öğrencilere boş zamanlarını değerlendirmek için çeşitli aktiviteler sunmaktadır. EC Montreal'in Yıllık Cadılar Bayramı Partisi, Sürpriz yumurta avı, St. Lawrence nehrinde bisiklet, paten, kano, kayak, paten, film geceleri, yerel restoranları ziyaret etme, hafta sonları şehir dışına seyahat ve daha fazlasını içeren faaliyetler.


Konaklama

ILSC Montreal kendisini tercih eden öğrencilere bazı konaklama seçenekleri sunmakta. Aile yanında, hostellerde, otellerde, apartman dairesinde, tek kişilik konutlarda, Öğrenci yurdunda.


ILSC Education Group Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita