ILA - Institut Linguistique Adenet

Fransa / Montpellier / Merkeze Uzaklık 3 Km

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /

ILA-Institut Linguıstıque Adenet 1998 yılında Fransa ‘da kurulmuştur. Fransızca öğrenmek ve geliştirmek için ideal bir dil okuludur. Okul uygun fiyatta yüksek kalitede dil eğitimi vermektedir. Tüm amaç Fransızca dilini yararlı ,teşvik edici ve  keyifli hale getirmeye odaklanmıştır. 

Sunulan Programlar
Standart Fransızca Kursu
Standart Fransızca Kursu Plus
Yoğun Fransızca Kursu
Yoğun Fransızca Kursu Plus
Özel Kurslar
Uzun Dönem Standart Fransızca Kursu
Uzun Dönem Yoğun Fransızca Kursu
CSN Standart Fransızca Kursu
CSN Yoğun Fransızca Kursu
DELF / DALF Sınavlarına Hazırlık Kursları
Fransız Üniversitelerine Hazırlık Kursu
Yaz Standart Fransızca Kursu• Yaz Standart Fransızca Kursu Plus
Yaz Yoğun Fransızca Kursu
Yaz Yoğun Fransızca Kursu Plus
Fransızca Ve Aşçılık Kursu
50+ Yaşında Olanlar İçin Fransızca Kursu
Standart Fransızca + İş Fransızcası Kursu


İmkanlar

ILA, Montpellier'de IALC ve EQUALS'ın en prestijli uluslararası akreditasyonlarına sahip tek Fransız dil okuludur. ILA-Montpellier Fransa’da Montpellier’de La Grande Rue Jean Moulin caddesinde 18.yüzyıldan kalma tarihi bir binada konumlanmıştır.  Bu bölgede birçok küçük butik, hediyelik süs eşyaları ve kendine özgü kafe barları vardır. Ticaret Odası binasının karşısındadır. Şehrin meşhur yerlerine, “Place de la Comedie” ana meydanına ve “Jardin du Champs de Mars” a yürüme mesafesindedir. Tam donanımlı, klimalı 23 sınıfta, 10 kişilik gruplar halinde Fransızca dil eğitimi verilmektedir. Binada ayrıca, ücretsiz internet,  “FlatScreen” özelliğine sahip 22 bilgisayar, televizyon ve video player bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

I.L.A.’da yıl boyunca her hafta en az 4 tane sosyal aktivite ve gezi düzenlenir. Müze, tiyatro gezileri, şarap ve peynir tadımı, partiler, bu sosyal aktivitelerden bazılarıdır. Ayrıca Avignon, Carcassonne, Nimes, Camargue, Provence gibi bölgenin popüler yerlerine geziler düzenlenir. Su sporları ve binicilik de öğrencilerin yaptığı popüler sporlardandır.


Konaklama

ILA-Montpellier kendisini tercih eden öğrencilerine Ev Sahibi aile yanında  konaklama, Öğrenci Yurdu konaklaması, ,Üniversite kampüsünde  oda, Apart  Hotel ,Tüm kategorilerde oteller veya özel daireler gibi seçenekler sunmaktadır.


ILA - Institut Linguistique Adenet Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita