Humboldt Institut

Almanya / Berlin / Merkeze Uzaklık 3 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
18 24 Hafta almanca Yurt /
Yaş Aralığı 18
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili almanca
Konaklama Yurt /

2014 yılında açılmış olan Humboldt Institut Berlin  Dil Okulu kampüsü Berlin’in şehir gürültüsünden uzak, sessiz yeşil bir alan olan, ana tren istasyonunun arkasındaki cadde de  modern bir binadır. Okul, birçok restorana, kafeye, gezip görülebilecek yerlere, ulaşım merkezlerine oldukça yakın bir konumdadır. Her türlü toplu araçla, ulaşılması kolay bir alanda bulunmaktadır.

Sunulan Programlar

Yoğun Almanca kursu

Birebir yoğun Almanca kursu

Akşam/Sabah Almanca kursları

TestDaF  hazırlık kursu

Birleştirilmiş Almanca kursu Berlin-constanceİmkanlar

Humboldt Institut Berlin  Dil Okulun da modern, aydınlık son teknolejiye sahip dersliklerde eğitim öğretim yapılmaktadır. Okulda öğrenimi kolaylaştıracak dil laboratuvarları da mevcuttur. Öğrencilerin dinlenip, kaynaşmaları için Berlin manzarasında bir terasa, ortak kullanım alanlarına sahiptir.Ayrıca yemekhanesi ve eğlence yerleri mevcuttur.


Sosyal İmkanlar

Berlin, ücretsiz öğleden sonraları ve akşamları geçirmek için sayısız fırsat sunan heyecan verici bir şehir. Çeşitli sosyal ve kültürel faaliyetlerin içinde her öğrenciye uygun aktiviteler bulunur. Berlin ziyaretçilerine dünyaca ünlü müzeleri ve çok sayıda konser, tiyatro, kültürel etkinlik, sinema, pub, bira bahçesi ve kulüpleri sunuyor. Şehir çevresi de huzur vahaları sessizliği sevenler için mükemmel yerlerdir.


Konaklama

Humboldt Institut Berlin  Dil Okulu kendilerini seçen öğrencilere konaklama. Kampüste bulunan misafir odaları ve aile yanı olmak üzere seçenekler sunar.


Humboldt Institut Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita