Horizonte Sprachschule

Almanya / Regensburg / Merkeze Uzaklık 4 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
17 24 Hafta almanca Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /
Yaş Aralığı 17
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili almanca
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /

Horizante Sprachschule,1986 yılında UNESCO dünya mirası listesinde olan Regensburg şehrinde kuruldu. Resenburg,Tuna’nın en güneyinde ki Bavyera’nın kalbinde yer almaktadır.

Sunulan Programlar

Standart Almanca Kursu

Yoğun Almanca Kursu

Yoğun Almanca Plus Kursu

İş Almanca Kursu

Mesleki Almanca Kursu

Birebir Almanca Kursu

TesfDaF Sınavına Hazırlık Kursu

Öğretmenlere Yönelik Almanca Kursuİmkanlar

Okul tren istasyonuna 1 km uzaklıkta bir konumdadır. Bu sayede gezmek istediğiniz her yere kolayca ulaşım sağlanmaktadır. Okuldan çıktığınızda kendinizi  kafe, bar ,restoran ve mağazalarla dolu ortamda bulacaksınız.1950 lerden kalma tarihi bir binanın 4. katını kaplar.Okul 9 tam donanımlı modern derslik,büyük bir kütüphanesi,bilgisayar laboratuvarı, kablosuz internet,DVD,çalışma ve dinlenme salonları ile donanmıştır.


Sosyal İmkanlar

Okul çeşitli faaliyetlerde düzenlemektedir. Rehberli şehir yürüyüşü,BMW gibi yerel işletmelere ziyaret,Hafta sonları,ilginç yerlere günübirlik geziler, futbol, yüzme, bisiklet gibi sportif faaliyetler, film gösterileri gibi birçok faaliyetler düzenlenir,


Konaklama

Horizante Sprachschule okulunun tam yanında ki binada 38 tek ve çift kişilik oda  ve 1 stüdyo bulunan bir rezidansta konaklama imkanı sunar. Bunun yanı sıra aile yanında konaklama,öğrenci yurdu,tatil evleri ve otel gibi alternatiflerde sunar.


Sokak Görüntüsü

Harita