Griffith College

İrlanda / Limerick / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
17 25 Hafta ingilizce Aile Yanı / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 17
Eğitim Süresi 25 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

Kuruluşu 1974'e dayanan Griffith Koleji'nin Irlanda Koleji'nde yüksek eğitim kurumları arasında bir yüksek eğitim kurumunu hem de modern bir anlayışışı temsil eder. Griffith Kolejinin Dublin, Cork ve Limerick'te bulunan toplam 3 adet kampüsü bulunmaktadır. Griffith College Cork, Hukuk, Muhasebe, Gazetecilik ve Bilişim Bilimi ile Hukuk ve Muhasebe alanlarında profesyonel programların yanı sıra tam zamanlı ve yarı zamanlı, lisansüstü ve lisansüstü programlar da yürütmektedir. College Cork, pozitif bir öğrenim ortamının yaratılmasına büyük önem vermektedir. Griffith Institute of Language, Cork, Griffith Koleji'nin kurucu dil okuludur. İrlanda'nın önde gelen İngilizce dil okullarından biridir ve eğlenceli ve güvenli bir ortamda en iyi İngilizce dil öğrenme programlarını sunmaktadır. 

Sunulan Programlar
Üniversite Pathway Programı
Genel İngilizce Programı
Yoğun İngilizce Programı
İş İngilizcesi
Sınava Hazırlık Programı
Konuşma ve Yazma Programıİmkanlar

Griffith Koleji'nin Limerick kampüsü , orta batı kesimindeki en iyi üç kollej’den biridir. Limerick'in şehir merkezindedir. Okul binasında, wi-fi bağlantısı olan 8 sınıf, öğrenci salonu, mutfak, bilgisayar odası bulunmaktadır. Okul başlangıç seviyesinde öğrencileri kabul etmektedir. Pathway programını başarıyla tamamlayan öğrenciler,  üniversite ya da yüksek lisans eğitimleri için hak kazanabilmektedirler. Aynı zamanda yaz programları ve yıllık programlar da bulunmaktadır. Limerick ayrıca bir üniversite şehridir ve birçok öğretim merkezine ev sahipliği yapmaktadır. Şehir öğrencilere birçok tiyatro, müze, kafe, restoran, sinema, müzik mekanı, bar ve kulüpler gibi heyecan verici ortamlar sunmaktadır.  


Sosyal İmkanlar

Öğrenciler King John Kalesi’ni, Lough Gur’ı, Hunt Müzesi’ni, St Mary Katedrali’ni, Frank McCourt Müzesi’ni, Limerick City Müzesi’ni, St John Katedrali’ni ziyaret edebilirler; Cratloe Ormanı’nda ya da Ballyhoura Dağları’nda doğayla iç içe huzurlu yürüyüşler yapabilirler. 


Konaklama

Limerick Language Centre konaklama seçeneği olarak öğrencilerine, aile yanında konaklama , öğrenci evlerinde,  öğrenci yurdu  konaklama imkanı sunuyor.


Griffith College Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita