Griffith College

İrlanda / Cork / Merkeze Uzaklık 2 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
18 25 Hafta ingilizce Aile Yanı / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 18
Eğitim Süresi 25 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

Kuruluşu 1974'e dayanan Griffith Koleji'nin Irlanda Koleji'nde yüksek eğitim kurumları arasında bir yüksek eğitim kurumunu hem de modern bir anlayışı temsil eder. Griffith Kolejinin Dublin, Cork ve Limerick'te bulunan toplam 3 adet kampüsü bulunmaktadır. Griffith College Cork, Hukuk, Muhasebe, Gazetecilik ve Bilişim Bilimi ile Hukuk ve Muhasebe alanlarında profesyonel programların yanı sıra tam zamanlı ve yarı zamanlı, lisansüstü ve lisansüstü programlar da yürütmektedir. College Cork, pozitif bir öğrenim ortamının yaratılmasına büyük önem vermektedir. Griffith Institute of Language, Cork, Griffith Koleji'nin kurucu dil okuludur. İrlanda'nın önde gelen İngilizce dil okullarından biridir ve eğlenceli ve güvenli bir ortamda en iyi İngilizce dil öğrenme programlarını sunmaktadır. 

Sunulan Programlar
General English
Business English
Academic English
TOEFL Prep
IELTS Prep
Cambridge Exam
Academic Year and Semester
Summer Programme
University Pathway


İmkanlar

Kolej, Cork şehrinin merkezine yakın, Wellington Yolu üzerinde konumlanmıştır.. St. Patrick’s Street’e yalnızca 15 dakikalık yürüme mesafesindedir. Tüm aktivite ve olanaklar yürüme mesafesindedir. Şehrin uluslararası havalimanı, demiryolu, feribot ve ulusal karayolu bağlantıları vardır. Okulda, bilgisayar laboratuvarları, kütüphane, restoran, oyun salonu, öğrenci salonu, internet, tam teknolojili modern sınıflar bulunmaktadır.  Kampüslerde ayrılan sınıf sayısı 6'dır. İngilizce dil eğitimi sonrasında akademik kariyer yapmak isteyenlere de kolaylık sağlamaktadır.


Sosyal İmkanlar

Müze, tiyatro,  galeri ziyaretleri, bisiklet,  golf, balıkçılık, yürüyüş gibi açık hava etkinlikleri. folk, caz ve film festivalleri faaliyetlerine katılabilirsiniz.


Konaklama

Griffith College Cork Dil Okulu, kendisini seçen öğrencilere kurs süresince, aile yanı konaklaması, kişiye özel daire ya da öğrenci yurdu gibi konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


Griffith College Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita