Global Village English Centres

Kanada / Vancouver / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı /

1979 yılında kurulmuş İngilizce dil eğitimi veren Global village dil okulunun bir çok ülkede şubeleri bulunmaktadır. Global Willage bünyesinde Cambridge, TOEFL, IELTS gibi sınavlara hazırlık kursları, yaz okulları ve öğretmenlere yönelik programlar sunulmaktadır. Okul, The World Youth Student & Educational (WYSE), CEC ve ALTO tarafından kalite belgelidir. Okulun Kanada Calgary, Toronto ve Vancouver merkezleri resmi IELTS sınav merkezidir.

Sunulan Programlar
Genel İngilizce Kursu
İş İngilizcesi Programı
IELTS Sınav Hazırlık Programı
TOEFL Hazırlık Programı
TESOL Hazırlık Programı
Akademik Amaçlar için İngilizce Kursu
30+ Yetişkin Programı• Kış Kampı Programı
İngilizce Kursu + Hokey/ Doğa & Vahşi Hayat / Tırmanış / Çiftlikte Yaşam
Üniversite Pathway
Yaz Okulları
Teacher Training


İmkanlar

Global Village Vancouver Yaletown bölgesinde ve Robson Caddesi'nde elverişli bir konuma sahip 2 kampüste eğitim vermektedir. Tam donanımlı Okulumuzda 40 adet maksimum 15 kişilik sınıflarda öğrenim görülmektedir. 0kulda ayrıca 65 bilgisayarlı ve ücretsiz internet erişimli 3 multimedya bilgisayar laboratvuar, bahçesi, öğrenci salonu gibi olanaklar sağlamaktadır.Toplu taşıma araçlarıyla ulaşım rahat ve sıkıntısızdır. Global Village Vancouver, Genel İngilizce ve uluslararası kabul görmüş test hazırlığı ve değerlendirmeleri konusunda uzmanlaşmıştır. Vancouver’de, şık atmosferi, moda butikleri, spor clupleri, plajları, mükemmel gece hayatı ile şehirdeki canlılığı hissedeceksiniz


Sosyal İmkanlar

Global Vancouver Öğrencilere boş zamanlarını değerlendirmek ve İngilizce pratiği yapmaları için bazı aktiviteler sunmaktadır. Kayak ve snowboard, Jazz ve film festivalleri, balina şovları, kumsal ve tırmanış sporları; Victoria, Vancouver Island, Rocky Mountains, Seattle gezileri ve English Bay’da bot turları, sinema geceleri, Şehir turları, bowling, çevre şehirlere geziler, konser, kültürel geziler aktivitelerden bazılarıdır.


Konaklama

Global Village Öğrenciline bazı konaklama olanakları da sunmaktadır. Aile yanı konaklaması, Öğrenci yurdu konaklaması Otel/misafirhane konaklaması, Paylaşımlı öğrenci evleri konaklaması,özel daire konaklaması.


Global Village English Centres Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita