Global Village English Centres

Kanada / Toronto / Merkeze Uzaklık 3 Km

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

Global village 1979 yılında kurulmuş İngilizce dil eğitimi veren dil okuludur. Birçok ülkede şubeleri bulunmaktadır.Global Willage bünyesinde Cambridge, TOEFL, IELTS gibi sınavlara hazırlık kursları, yaz okulları ve öğretmenlere yönelik programlar sunulmaktadır. Okul, The World Youth Student & Educational (WYSE), CEC ve ALTO tarafından kalite belgelidir. Okulun Kanada Calgary, Toronto ve Vancouver merkezleri resmi IELTS sınav merkezidir.

Sunulan Programlar 
Genel İngilizce Kursu
GV Toronto International İngilizce Kursu
İş İngilizcesi Kursu
Akademik Amaçlar için İngilizce Kursu (EAP)
IELTS Sınavına Hazırlık Kursu
Birebir İngilizce Dersler
FCE Hazırlık Kursu
CAE / CPE Hazırlık Kursu


İmkanlar


Global Village dil okulunun şubesinden biri olan Global Village-Toronto  Kanadanın en güzel okullarındandır. Okul Toronto’nun Yorkville bölgesinde konumlanmıştır.  Royal Ontario müzesi ve Toronto Üniversitesi’nin hemen karşısında bulunur. Şehrin gece hayatının ünlü merkezleri ve butiklere yürüme mesafesindedir.  Global Village, şehir merkezinde üç metro istasyonuna yakın bir konumdadır. Bu sayede ulaşım rahat ve kolaydır.Global Village-Toronto dil okulunun27 donanımlı derslik,Öğrenci salonu bilardo-pingpong odası,46 bilgisayarlı multimedya merkezi,bilgisayar odası,mobil tablet odası, 2 donanımlı mutfak,kütüphanesi internet erişimi bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Tiyatro, alışveriş, yemek, hokey, basketbol, futbol ve beyzbol gibi profesyonel sporlar ve harika bir gece hayatı, Toronto Blue Jays beyzbol oyunları, kano günü gezileri, CN Kulesi akivitelerden sadece birkaçı. GVT Faaliyetleri Koordinatörü her ay en az 20 farklı faaliyet hazırlamaktadır.


Konaklama

Global Village-toronto  öğrencilerine aile yanı konaklaması, daire konaklaması,yurt konaklaması,hosteller gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


Global Village English Centres Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita