Frances King School of English

İrlanda / Dublin / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
18 25 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 18
Eğitim Süresi 25 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

Frances King School of English dil okulu, 1973 yılında Londra şehir merkezindeki Kensington ve Chelsea’da kurulmuştur. Frances King’in Kensington, Belgravia ve Marylebone’de olmak üzere toplam 4 merkezi bulunmaktadır İngilizce eğitimindeki 35 yılı aşan deneyimi ile Londra’nın önde gelen dil okullarından biridir. Frances King School of English amacı, eğlenceli etkili ve kalıcı bir kişisel değer taşıyan İngilizce eğitimi sağlamaktır. Yetişkinler için Marylebone’de ve anne-babalar ve çocukları için Hyde Park Corner’da yaz okulları vardır. Her bireyin farklı öğrenme ihtiyaçları vardır. Özel gereksinimleri Öğrenci Danışmanları ve öğretmen ile öğreticiler tespit edilmektedir. Size yararı sizi doğru dil becerileri ve gereksinimlere uygun bir sınıfa yerleştirmektedir.

Sunulan Programlar
Standart İngilizce Kursu
Yoğun İngilizce Kursu
Standart Öğleden Sonra İngilizce Kursu
IELTS Standart Hazırlık Kursu
IELTS Yoğun Hazırlık Kursu
Yarı Zamanlı IELTS Hazırlık Kursu
FCE Yaz Yoğun Hazırlık Kursu
CAE Yaz Yoğun Hazırlık Kursu
Aile Programı (Yetişkin)
Birebir Dersler
Work & Study Programı


İmkanlar

Frances King School of English, 2014 yılında İrlanda’nın Dublin şehrinde, Merrion Meydanı’nda konumlanmıştır. şehrin en ünlü yerlerine ulaşmak kısa bir yürüyüşle veya gelişmiş toplu taşıma ile mümkündür. En meşhur eğlence  mekanı olan Temple Bar’a, National Gallery’e ve Trinty College’a çok kısa yürüme mesafesindedir. Grafton Street de bulunan ana alışveriş lokasyonlarına, kafe ve barlara yürüme mesafesindedir. Okulda, Tam donanımlı 11 derslikte ortalama 10 kişilik gruplar halinde İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında ayrıca öğrenciler için çalışma merkezleri, kafe bar, teras, öğrenci servis ofisi, multimedya merkezi, bilgisayar laboratuvarı, öğrenci salonu, internet gibi olanaklar bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Dans, kareoke, langırt gibi eğlenceli aktivitelerin yanında müze ve galerilere, festivallere, barlara, restoranlara, çeşitli turlarla tarihi mekanlara ve daha birçok yere çeşitli geziler, festivaller, şehir turları, doğa yürüyüşleri gibi faaliyetler  düzenlenmektedir.


Konaklama

Frances King School kendisini tercih eden öğrencilere, kurs süresince, aile yanı konaklamasI öğrenci evleri, öğrenci rezidansları, otel ve hotel seçeneklerini sunmaktadır.


Frances King School of English Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita