Excel English

İngiltere / Londra

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16+ 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 16+
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

1989 yılında kurulmuş olan Excel English İngiltere’nin saygın dil okullarından biridir. Excel dil okulunun samimi ve destekleyici çevresi, istekli öğretmenleri Excel English dil okulunu cazip kılmaktadır. İngiltere’deki dil okullarından biri olan Excel English sizlere İngilizce eğitiminiz süresince olabildiğince en iyi bir ortam sunmakta ve Londra’da kaldığınız sürede güzel vakit geçirmenize önem vermektedir. Aynı zamanda sizleri IELTS, Cambridge Fisrt Certificate / Cambridge Advanced, Trinity ISE / Trinity GESE gibi sınavlara hazırlama görevini üstlenmektedir. 

Sunulan Programlar

• Süper Yoğun Program

• Yoğun İngilizce Programı

• Yoğun- Birleştirilmiş Genel İngilizce Programı

• Yoğun Birleştirilmiş İş İngilizcesi

• Bireysel Dersler

• Dil & Kültür Kursu (30+ yaş)

• Bireysel Derslerle Dil & Kültür Kursu (30+ yaş)İmkanlar

Excel English London, Kuzey Londra’nın 3. Bölgesinde, Muswell Hill’de konumlanmıştır. Geniş bir bahçe içinde bulunan okulun çevresi, geniş bir bahçe ve ormanlık alan ile çevrilidir. Şehir merkezine metroyla 25 dakikalık mesafededir. Modern bir binada eğitim veren okulda televizyon, video ve projeksiyon makinesi ile donatılmış 9 konforlu sınıfta İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Binada ayrıca, ücretsiz internet erişimi, bilgisayar odası,  ders çalışabileceğiniz, çeşitli kitap, video ve eğitime yardımcı materyalleri temin edebileceğiniz kütüphane ve dinleme merkezi ve kafeterya  bulunmaktadır. 


Sosyal İmkanlar

Excel English London; Londra’yı ve İngiltere’yi keşfetme, turistik yerlere ziyaret, okul partileri, spor, yarışma, parti etkinlikleri, müze ve sanat galerilerini ziyaret, tiyatro gezileri, Londra dışında Cambridge, Bath, Stratford Upon Avon gibi yerlere geziler gibi faaliyetler sunmaktadır.


Konaklama

Excel English London, öğrencilere kurs süresince aile yanı konaklaması, öğrenci evi ya da otel gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


Excel English Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita