Eurocentres

İspanya / Valencia

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

Eurocentres dil okulu,1946 yılında İngiltre'nin güney kıyısındaki Bournemouth'da kurulmuştur. Amacı: dil öğrenmek eğlenceli, zenginleştirici ve kişisel bir deneyim olmalı, aynı zamanda kültürler arasındaki anlayışı ve farkındalığı artırmalı fikriyle yola çıkıldı. Üstün bir dil eğitimi sağlama ve öğrencilere yüksek standartta hizmet sunma hedefi ile eğitime devam edilmektedir. Eurocentres size konuşma, yazma, dil bilgisi ve telaffuz alanlarında dil becerilerini sistematik olarak arttırmaya  imkan tanıyor.. Teorik ve pratik derslerden, tartışmalardan ve sunumlardan oluşan bir karışım, hedef dilde kendine güven ve akıcılık geliştiriyor.

Sunulan Programlar
Genel İspanyolca
İş İspanyolcasıİmkanlar

Eurocentres Valencia, İspanya’da Valencia şehir merkezinde üniversite bölgesinde konumlanmıştır. Şehir merkezine 1,5 kilometre, sahile ise tramvay ile 5 dakikalık uzaklıktadır. Ulaşım toplu taşıma vasıtalarıyla kolay ve sorunsuzdur. Okulda tam donanımlı, klimalı 14 adet sınıfta, max14 kişilik gruplar halinde İspanyolca dil eğitimi verilmektedir. Binada ayrıca, Bilgisayar laboratuvarı, Eğitim merkezi, Kütüphane, Öğrenci salonu, Otomat makineleri, Kablosuz internet bağlantısı (Wifi),kafeterya imkanları bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Eurocentres Valencia boş zamanları değerlendirmek ve dil pratiği yapmak için öğrencilere bazı aktiviteler sunmaktadır. Restoranlara, müzelere, akvaryuma, su parklarına gidebilir, boğa güreşlerini, flamenko dans gösterilerini ve futbol maçları, Flamenko gösterisi, Hemispheric & Oceanographic, Valencia stadyum'da futbol oyunu, rüzgar sörfü, Intercambio meeting, aşçılık dersi, Granada, Sevilla, Malaga, Cadiz, Moroco, Madrid, Ronda v.b. hafta sonu turları, Morocco tur ve gezileri bunlardan bazılarıdır.


Konaklama

Eurocentres Valencia Öğrencilere; Aile yanı, yurt ve apartman, otel, hostel, öğrenci evleri şeklinde konaklama seçenekleri sunulmaktadır.