Eurocentres

Kanada / Toronto / Merkeze Uzaklık 2 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /

Eurocentres Toronto Dil Okulu Kurumu, 1968 yılından bu yana dil eğitimi konusunda Avrupa Konseyine danışmanlık yapmaktadır ve dil eğitimi ve öğreniminde Avrupa Yabancı Dil Öğretimi Ortak Ölçütlerinin hazırlanmasında önemli rol oynamıştır. Eurocentres Dil Okulları, İngiltere'de dil öğrenimi amacıyla kurulmuş olan ilk dil okul ünvanına sahiptir.  Eurocentres size konuşma, yazma, dil bilgisi ve telaffuz alanlarında dil becerilerinizi arttırmanıza imkan sağlamaktadır. Teorik ve pratik derslerden, tartışmalardan ve sunumlardan oluşan bir karışım, hedef dilde kendine güven ve akıcılık geliştirmenize imkan sağlayacaktır. Eurocentres’ın Toronto ve Vancouver’da olmak üzere Kanada’da 2 şubesi bulunmaktadır

Sunulan Programlar
Genel İngilizce
İş İngilizcesi / İş Fransızcası
Üst Düzey Yönetici kursları
IELTS hazırlık
Cambridge Advanced CAE
Cambridge First FCE
Cambridge Proficiency CPE
CCIP, DFP, CFS, CFTH
CELI : İtalya’daki üniversitelere girmek için idl yeterliliği
Chinese Proficiency Test HSK : Çince dinleme, konuşma, okuma ve yazma dil bilgisini test eder.
DELE : Fransızca dil yterlilik testi
DELF A1, A2, B1, B2
GOETHE : Almanca dil yeterlilik
TOEFL
Pearson Test of English
Preliminary English Test PET
Teaching Knowledge Test TKT
TestDaf : Alman üniversitelerine girmek için gerekli seviye olan TDN4’E HAZIRLAR.
TOEIC
TRKI : Rus üniversitelerine giriş için gerekli dil seviyesi


İmkanlar

Eurocentres Toronto, Toronto şehir merkezinin kalbinde yer almaktadır.Okulun konumu itibarıyla  kentin mükemmel toplu taşıma sistemi tarafından kolayca erişilebilir hale  gelmektedir. Okul, CN Kulesi, başlıca büyük mağazalar, restoranlar, tiyatrolar ve gece kulüpleri, ayrıca Toronto’nun önde gelen lig sporu stadyumlarına da oldukça yakındır.okul; Tam donanımlı 14 derslik, Bilgisayar odası, Eğitim merkezi, Öğrenci salonu, Otomat makineleri,kişisel çalışma odası merkezi,langırt olan dinlenme salonu,Kablosuz internet bağlantısı (Wifi), çatı avlusu,kütüphane ile donanmıştır. Eurocentres Toronto dil okulu 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren UIC English tarafından devralınmıştır.


Sosyal İmkanlar

Eurocentres Toronto Öğrencilere bazı faaliyetlerde düzenlemektedir. Algonquin Ulusal Parkı’na ve dünyaca ünlü Niagara Şelaleleri’ne geziler düzenlenmektedir. Montreal, Quebec, Ottawa ve New York’a 4 günlük geziler düzenlenmektedir. ke Ontario Cruise, tiyatro ziyareti, Ontario Science Centre, The Guvernment, spor faaliyetleri, Niagara Falls, Algonquin ulusal parkı gezileri.


Konaklama

Eurocentres Toronto Öğrencilere bazı konaklama seçenekleri de sunmakta. Aile Yanında konaklama, Öğrenci Evleri konaklama, Öğrenci Rezidansla konaklama Yurt konaklama. Öğrenciler isteğe bağlı olarak bunlardan birini seçebilirler.


Eurocentres Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita