Eurocentres

Amerika / San Diego / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

Eurocentres dil okulu,1946 yılında İngiltere'nin güney kıyısındaki Bournemouth'da kurulmuştur. Amacı: dil öğrenmek eğlenceli, zenginleştirici ve kişisel bir deneyim olmalı, aynı zamanda kültürler arasındaki anlayışı ve farkındalığı artırmalı fikriyle yola çıkıldı. Üstün bir dil eğitimi sağlama ve öğrencilere yüksek standartta hizmet sunma hedefi ile eğitime devam edilmektedir. Eurocentres size konuşma, yazma, dil bilgisi ve telaffuz alanlarında dil becerilerini sistematik olarak arttırmaya  imkan tanıyor.. Teorik ve pratik derslerden, tartışmalardan ve sunumlardan oluşan bir karışım, hedef dilde kendine güven ve akıcılık geliştiriyor. Eurocentres San Diego merkezi 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren UIC English dil okullarına devredilmiştir.

Sunulan Programlar
General English
Intensive English
TOEFL Prep
IELTS Prep
Cambridge Exam
TOEIC
Profesyoneller için İngilizce Kursları: One-to-One


İmkanlar

Eurocentres dil okulu, San Diego, şehrin Gaslamp Quarter Bölgesi’nde yer almaktadır. Okul binası, restoranlara, alışveriş merkezlerine, gece kulüplerine, spor tesislerine ve deniz kenarına yürüme mesafesindedir. Okul binasında 14 tam donanımlı dersliklerde 14 kişilik gruplar halinde İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Ayrıca okul, kafeterya, kütüphane, bilgisayar merkezi, öğrenci dinlenme odası, etüd merkezi ve internet erişimi  gibi olanaklar sağlamaktadır. Toplu taşıma araçlarıyla ulaşım kolay olmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Okul, San Diego Hayvanat Bahçesi, Açıkhava tiyatrosu, Disneyland, Hollywood, Meksika gezileri, , profesyonel spor faaliyetleri, müzelere, tiyatrolara geziler, şehir turları ve dağ gezileri gibi aktiviteler sunmaktadır.


Konaklama

Eurocentres dil okulu kendisini tercih eden öğrencilerine, Aile yanında konaklama, Öğrenci Evleri, yurt konaklaması, Hotel gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


Eurocentres Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita