Eurocentres

Fransa / Paris / Merkeze Uzaklık 2 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta fransizca Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili fransizca
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

Eurocentres dil okulu,1946 yılında İngiltere'nin güney kıyısındaki Bournemouth'da kurulmuştur. Amacı: dil öğrenmek eğlenceli, zenginleştirici ve kişisel bir deneyim olmalı, aynı zamanda kültürler arasındaki anlayışı ve farkındalığı artırmalı fikriyle yola çıkıldı. Üstün bir dil eğitimi sağlama ve öğrencilere yüksek standartta hizmet sunma hedefi  ile eğitime devam edilmektedir. Eurocentres size konuşma, yazma, dil bilgisi ve telaffuz alanlarında dil becerilerini sistematik olarak arttırmaya  imkan tanıyor.Teorik ve pratik derslerden, tartışmalardan ve sunumlardan oluşan bir karışım, hedef dilde kendine güven ve akıcılık geliştiriyor.

Sunulan Programlar:

Genel Fransızca kursu

DELF (A1-A2)

DELF (B1-B2)

Profesyoneller için Fransızca Kursları: İş Fransızcası, Moda, Birebir Fransızcaİmkanlar

Eurocentres- Paris, Fransa’nın başkenti Paris’te, Quartier Latin’in merkezinde konumlanmıştır.Tamamen yayalara ayrılmış bir bölgede bulunmaktadır. Dame Paris Katedrali'ne 10 dakika yürüme mesafesindedir. Eyfel Kulesi, Louvre Müzesi ve Sacre Coeur Bazilikası gibi  tarihi yerlere ulaşımı kolay mekandadır. Okulda Tam donanımlı modern aydınlık 13 sınıfta 14 kişilik gruplar halinde Fransızca dil eğitimi verilmektedir.Binada ayrıca, kablosuz Internet bağlantısı sağlayan bilgisayar laboratuarı, kafeterya ve öğrenci dinlenme salonları, teras, otomat makinaları ve birde piyano bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Ders dışında boş zamanları değerlendirmek için, Marais ve Montmartre gibi tarihi şehirleri, müze ve yeraltı mezarlıklarını, Reims, Loire Şatosu, Euro Disney, Asterix eğlence parkı, Rodin müzesi, şarap müzesi, Louvre müzesi, moda & parfüm tasarımı, History of French Movies, şarap tadımı, Reims & Epernay, Versay Sarayını gezebilir, hafta sonları Mont Saint Michel,  Loire Châteaux gezisine katılabilirsiniz.

Tarihi Modern binaya sahip olan Euro Centres Fransızca dil okulu, Sacré-Cœur, Notre-Dame, Arc de Triomphe (Zafer Anıtı), Eiffel Kulesi ve diğer tarihi binalarda olduğu gibi çizgilere sahiptir. Sanatsal yanıyla ünlü ferah bulvarları ve kıvrımlı caddeleriyle hayat doludur. Öğrenciler bu atmosferde aynı zamanda “yaşama sevinci” yle Fransızca dil eğitimi alabilmektedirler. Modern barlar ve klüpler, geleneksel bira evleri ve birçok çeşit mekânlar mevcuttur. Euro Disney ise şehre oldukça yakındır.


Konaklama

Eurocentres Paris Dil Okulu'nda eğitim alan öğrenciler,eğitimleri sürasince, aile yanı konaklaması yurt  konaklaması,öğrenci  residanları ,öğrenci evleri gibi seçenekler sunmaktadır.


Eurocentres Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita