Eurocentres

Malta / Gzira / Merkeze Uzaklık 26 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
- 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı -
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

Eurocentres dil okulu,1946 yılında İngiltere'nin güney kıyısındaki Bournemouth'da kurulmuştur. Amacı: dil öğrenmek eğlenceli, zenginleştirici ve kişisel bir deneyim olmalı, aynı zamanda kültürler arasındaki anlayışı ve farkındalığı artırmalı fikriyle yola çıkıldı. Üstün bir dil eğitimi sağlama ve öğrencilere yüksek standartta hizmet sunma hedefi ile eğitime devam edilmektedir. Eurocentres size konuşma, yazma, dil bilgisi ve telaffuz alanlarında dil becerilerini sistematik olarak arttırmaya  imkan tanıyor. Teorik ve pratik derslerden, tartışmalardan ve sunumlardan oluşan bir karışım, hedef dilde kendine güven ve akıcılık geliştiriyor

Sunulan Programlar
Temel İngilizce kursu
Yarı yoğun İngilizce kursu
Yoğun İngilizce kursu
IELTS sınav hazırlık kursu
FCE sınav hazırlık kursu
Genel tam zamanlı sınav hazırlık kursu


İmkanlar

Eurocentres  Malta  tüm olanaklara yürüme mesafesinde olduğu sakin bir bölgede konumlanmıştır.  Valletta’dan 5km, Sliema rıhtım bölgesi ve limanından ve ünlü St. Julian eğlence alanından birkaç dakikalık mesafede yer almaktadır. Bina teraslarla ve bahçelerle çevrelenmiştir. Tam donanımlı klimalı ve konforlu 16 adet  derslikte İngilizce dil eğitimi verilir. Okulda ayrıca, bilgisayar odası ve öğrenme merkezi, interaktif beyaz tahta, ücretsiz wi-fi bağlantısı, öğrenci salonu bulunmaktadır. Okul büyük bir otobüs güzergahı üzerindedir. Bu sayede adanın her yerine ulaşım kolaydır. Adaya feribotlarla ulaşım sağlanmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Yaz aralarında su sporları ve büfeler ile plaj kulübünde rahatlayabilirsiniz. Ayrıca doğa yürüyüşlerine katılabilir, başkent Valetta ve eski başken Mdina’i keşfedebilirsiniz veya tam gün yelken turuyla kardeş ada Gozo’yu ziyaret edebilirsiniz. Açık hava festivalleri ve konserler, su sporları, tiyatro, sokak performansları, havai fişekler, şenlikler ile köy sokakları ve pazar yerlerinde gösteri yapan bandolar sunan Malta öğrencilere eğlenceli ve farklı bir eğitim fırsatı sağlar.


Konaklama

Eurocentres Malta  kendisini seçen öğrencilerine, aile yanı konaklama, Stüdyo daireler, öğrenci evleri, okul bölgesinde otel konaklama imkanlarını sunmaktadır.


Eurocentres Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita